Birželis 2020

P A T K P Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Artimiausiu metu renginių nėra.

Naujienos

2014-11-11
Atverkim širdies vartus liaudiškam šokiui

Atverkim širdies vartus liaudiškam šokiui

 

Jau netrukus – lapkričio 22 dieną, IX-ąjį kartą Garliavos sporto ir kultūros centre rinksis liaudies šokio tradicijų puoselėtojai iš visos Lietuvos. Šokių aikštelėje „garo duos“ 11 kolektyvų iš įvairių šalies kampelių: Vilniaus, Palangos, Birštono, Prienų, Vilkaviškio, Radviliškio ir Kauno rajono. Festivalio šeimininkai – Garliavos sporto ir kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Ąžuolas” (vad. Zita Vaškelienė). Gera nuotaika ir puikios emocijos garantuojamos, o ir festivalio žiūrovams pažadama, kad tingėti laiko nebus. Jie ne tik bus kviečiami smagiai patrypti skambant Ežerėlio kultūros centro kapelos „Samanėlė“ (Remigijus Marma) melodijoms, bet ir dalyvauti smagiuose žaidimuose, varžytuvėse bei laimėti vertingus prizus.

Anot vienos iš organizatorių, Garliavos sporto ir kultūros centro direktoriaus pavaduotojos Živilės Jurgaitienės, šiemet Kauno r. savivaldybės mero Valerijaus Makūno globojamame festivalyje daug staigmenų ir dėmesio sulauks ne tik festivalio dalyviai, bet ir jų palaikyti atvykę žiūrovai: „Mes žadame, kad renginio metu žiūrovai „sudegins“ ne vieną šimtą kalorijų. O kaip tai bus įgyvendinta, lai būna mažytė intriga... Džiaugiamės jog po pernykščio festivalio puikūs atgarsiai pasklido po visą Lietuvą ir šiais metais į Garliavą suvažiuoja net tik geriausi Kauno rajono bet ir visos Lietuvos liaudiškų šokių kolektyvai. O Vilniaus miestą festivalyje atstovaus didžiulis aukščiausių šalies įvertinimų susilaukęs liaudiškos muzikos ir šokių ansamblis „Vilnis“.

 Tad visų neabejingų liaudiškiems šokiams, energingam ir turiningam laisvalaikio praleidimui laukiame Garliavoje. Kviečiame prisiminti vaikystėje ar studijų laikais išmoktus šokių žingsnelius ir didžiuojantis liaudiškų šokių tradicijomis šokti kartu su festivalio dalyviais.“

            Renginio pradžia – Lapkričio 22 d. 15 val.  Garliavos sporto ir kultūros centre (Vasario 16-osios g. 8, Garliava). Renginio globėjas – Kauno r. savivaldybės meras V. Makūnas.

 

Augustina Kinderytė

Garliavos sporto ir kultūros centro

Režisierė ir renginių organizatorė