Sausis 2021

P A T K P Š S
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
RĖMĖJAI:
ES investicijos

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Artimiausiu metu renginių nėra.

Naujienos

2014-01-29
Aukštaitijos klubo įveikti nepavyko

Po nesėkmių serijos pirmoje Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezono pusėje į pergalių kelią grįžta Utenos „Juventus“ ekipa. Aukštaitijos klubas rungtynėse Garliavoje – 87:63 įveikė vietos „LSU-Atletą“ ir iškovojo septintąją pergalę iš aštuoniolikos galimų.

Po rungtynių abiejų komandų strategai pasidalijo mintimis bei įžvalgomis apie mačą su internetine sporto televizija „SportoTV.lt“.

Virginijus Sirvydis (Utenos „Juventus“ vyr. treneris): „Pergalės raktas buvo gynyba. Vyrai sužaidė šauniai, viską įvykdėme, viskas tvarkoje. Žinoma, buvo lengviau žaisti turint visus krepšininkus sudėtyje. Buvo daugiau rotacinių galimybių. Vienam nesiseka, kitam sekasi. Nors ir neįmetėme tolimų metimų, gerai atidirbome po krepšiu.

Per tris mėnesius „Juventus“ klube buvo ir skambių pergalių bei skaudžių pralaimėjimų. Mokomės iš gerų ir blogų dalykų. Aišku, daugiausiai iš blogų ir lipame po truputį.

Edas Nickus (Kauno raj. „LSU-Atleto“ vyr. treneris): „Džiaugiuosi, kad bent vienuolika krepšininkų iš dvylikos galėjo žaisti. Ž.Skučas ir T.Urbonas žaidė praktiškai be treniruočių. Šį sezoną traumos mus persekioja tiesiog neįtikėtinai.

Mes esame tik patys kalti. Esame tokioje būklėje, lygmenyje – taip ir žaidžiame. Tikrai negaliu pasakyti, kad krepšininkai nenori laimėti ar nesistengia, bet, matyt, tos visos bėdos, apie kurias kalbėjau, atsiliepė. Aišku, neapsisaugosi nuo traumų, tačiau po Naujųjų metų neturėjome treniruočių pilna sudėtimi.

Š.Beniušis jau lyg ir pradėjo žaisti, tačiau gavo traumą studentų lygoje. T.Urbonui, grįžus po ligų, nėra lygiavertės pamainos. „Juventus“ komanda iš tikrųjų yra gerai sukomplektuota, ne vieni metai žaidžia kartu.

Mano nuotaika nenusmuko. Dirbant su jaunais krepšininkais reikia daug kantrybės. Pergalės iškart neateina ir, norint pergalių, reikia daug dirbti.

Informacija SportoTV.lt, nuotraukos autorius Marius Norvaiša