Naujienos

2018-02-01
Ballų šeima apsilankys Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ namų rungtynėse

Garsioji amerikiečių krepšininkų Ballų šeima Lietuvoje išmėgins dar vieną naują atrakciją – apsilankys Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) mače. Penktadienį garsioji šeimynėlė atvyks į Garliavos sporto ir kultūros centre vyksiančias Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ namų rungtynes.

„Džiaugiamės, kad Ballai susidomėjo moterų krepšiniu bei apsilankys mūsų namų rungtynėse. Tai tikrai turėtų pradžiuginti mūsų sirgalius, kurie turės galimybę įsiamžinti su krepšininkais, gauti autografus ar tiesiog pabendrauti. Turbūt galima drąsiai pasakyti, kad tai bus didžiausios garsenybės iki šiol buvusios Garliavoje“, – šypsojosi „Hoptrans-Sirenų“ direktorė Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė.

Ballų šeimyna, kurios realybės šou žiūri milijonai žiūrovų visame pasaulyje, į LMKL rungtynes atvyks su visa filmavimo grupe, kurią sudaro dvidešimties žmonių komanda.

„Hoptrans-Sirenų“ ir Vilniaus „Kibirkšties“ rungtynės Garliavos sporto ir kultūros centre vyks penktadienį. Mačo pradžia – 18 valandą. Jį tiesiogiai transliuos DELFI TV ir LMKL feisbuko profilis.

 

Info: lmkl.lt