Naujienos

2017-04-03
BHL: HC ,,HC GARLIAVA SM-CASCADA" - KETVIRTA

Po trijų Baltijos moterų rankinio lygos baigiamojo turo dienų kovų čempionatas finišavo Gomelyje. Lietuvos kolektyvai Kauno raj. HC „Garliava SM-CASCADA“ ir Kauno „ACME-Žalgiris“ užėmė atitinkamai ketvirtąją ir penktąją vietas ir aplenkė Gardino „Gorodničanka“ klubą, likusį šeštoje pozicijoje. Baltijos lygos čempionėmis tapo Gomelio HC „Gomel“ klubas rezultatu 32:25, nugalėjęs savo pagrindines priešininkes Minsko „BNTU-BelAZ“ rankininkes.

Garliavos rankininkės sekmadienį kovoje dėl bronzos apdovanojimų ir turėjo pripažinti Ukrainos čempionių Lvovo HC „Galyčanka“ kolektyvo pranašumą. Joms pralaimėjo rezultatu 19:27(11:11), nors lygiai kovojo beveik pusantro kėlinio. Kauno rajono sportininkės į Gomelį atvyko be Laimos Bernatavičiūtės, Lauros Masiulevičiūtės, Gretos Rinkevičiūtės ir kitų svarbių žaidėjų, todėl atsilaikyti visas rungtynes prieš stipriausios sudėties rungtyniavusį ir profesionalų Ukrainos klubą nebuvo jokios vilties. Ukrainietės pirmą kartą iškovojo čempionato bronzos medalius.

Mūsiškėms 10 taiklių metimų atliko Kamilė Bušaitė, po 2 Emilė Aglinskaitė ir Karolina Sparnauskaitė, po 1 – Eglė Laurinavičiūtė, Ugnė Slavėnaitė, Gabija Kleizaitė, Justina Zenkovaitė ir Evelina Dževerakaitė.

„Galyčanka“ komandoje pasižymėjo Natalija Turkalo ir Olesia Smoling (po 6įv.), Marija Konovalova (5įv.), Olesia Paradnij (3įv.), Natalija Volovnik, Natalija Sabova ir Ilona Gaikovaja (po 2įv.), Marijana Markevič (1įv.).

Kauno „ACME-Žalgiris“ komanda antrą kartą grūmėsi su Gardino „Gorodničanka ekipa ir šį kartą suklupo santykiu 32:34(14:19), bet prieš tai šeštadienį kaunietės buvo laimėjusios didesniu šešių įvarčių skirtumu, todėl mūsiškėms tenkino toks rezultatas ir jos išsilaikė penktoje turnyro pozicijoje.

Žalgirietėms įvarčius pelnė Inesa Verbovik (13įv.), Klaudija Šidlauskytė (7įv.), Greta Burkaitė (6įv.), Audinga Kniubaitė (5įv.), Laura Žukovaitė (1įv.).

Gardino komandoje taiklios buvo Aliona Tryzno (7įv.), Janina Jelisejeva (6įv.), Anastasija Mežujeva ir Darija Kaganec (po 5įv.), Irina Reznačenko (4įv.), Ana Riabčenko (3įv.), Ina Kravčenko (2įv.), Aleksandra Kaškevič ir Jekaterina Jevtuševskaja (po 1įv.).

Pasibaigus 2017m. Baltijos moterų rankinio čempionatui komandos išsirikiavo tokia tvarka:

  1. HC „Gomel“, 2. „BNTU-BelAZ“, 3.HC „Galyčanka“, 4.HC „Garliava SM-CASCADA“, 5. „ACME-Žalgiris“, 6. HC „Gorodničanka“.

 

Info: moterurankinis.lt