Naujienos

2017-04-19
Dar kartą lankomumo rekordą sumušusios „Hoptrans-Sirenos“ laukia palaikymo lemiamoje išvykoje

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionių titulą ginančios Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ stoja į lemiamą sezono mūšį dėl aukso medalių. Nors favoritėmis garliaviškės nebuvo laikomos šioje finalo serijoje, Lino Šalkaus auklėtinės įrodė, kad favoričių etiketę reikia užsitarnauti aikštelėje ir serijoje kovoja su Marijampolės „Sūduva“ lygiai – 2:2.

Tokį rezultatą „Hoptrans-Sirenos“ padėjo pasiekti ir didžiulė sirgalių armija, kuri ne tik namuose, bet ir išvykose aistringai palaikė garliaviškes. Jau antrajame finalo serijos susitikime buvo užfiksuotas šio sezono LMKL lankomumo rekordas, o iki šiol buvęs geriausias šio sezono rezultatas buvo pagerintas dvigubai. „Hoptrans-Sirenų“ ir „Sūduvos“ rungtynes stebėjo net 1100 žiūrovų. Iki šiol buvęs geriausias šio sezono rezultatas buvo užfiksuotas Marijampolėje, kur pirmąsias finalo serijos rungtynes stebėjo 511 žiūrovų.

Ketvirtajame LMKL finalo serijos susitikime, Garliavos sporto centre sirgaliai buvo dar aktyvesni ir užpildė net 1200 vietų, taip dar kartą pagerindami šio sezono LMKL lankomumo rekordą. Palaikymo LMKL čempionės tikisi ir svečiuose lemiamame mače.

„Esame labai dėkingos visiems sirgaliams, kurie viso sezono metu mus palaikė tiek namuose, tiek ir išvykose. Ypač finalo serijos metu jautėme labai didelį palaikymą, kuris mums padėdavo sunkiomis atkarpomis. Žinome, kad Marijampolėje bus dar sunkiau, nes tai bus lemiamos rungtynės, todėl labai kviečiame atvykti sirgalius mūsų palaikyti. Kartu mes galime pakartoti praėjusio sezono istorinį triumfą“, – į Marijampolę sirgalius kvietė „Hoptrans-Sirenų“ direktorė Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė.

Lemiamas, penktasis, LMKL finalo serijos susitikimas šiandien Marijampolėje prasidės 18 valandą. „Hoptrans-Sirenos“ laukia visų atvykstančių sirgalių ir kviečia tapti šeštuoju žaidėju, kuris padėtų antrą kartą iš eilės triumfuoti LMKL.

Šaltinis: BC „Hoptrans-Sirenos“; Foto: Evaldas Šemiotas.