Gegužė 2020

P A T K P Š S
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Naujienos

2016-10-14
D.Belickaitė: apie trenerį L.Šalkų, meilę „Žalgiriui“ ir patirtį filmavimo aikštelėje

Talentingoji 20-metė krepšininkė Dalia Belickaitė šį sezoną sustiprino Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionių Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ gretas. Praėjusį sezoną „Utenoje“ rungtyniavusi žaidėja šią vasarą puikiai pasirodė su U20 merginų rinktine ir svajoja pagaliau praverti ir moterų rinktinės duris.

Iš sostinės kilusi D.Belickaitė bus vienintelė vilnietė Kauno rajono ekipoje, bet kaip pati krepšininkė tikima, niekada nėra turėjusi jokių nusistatymų dėl miestų ir papasakojo, kuo Kaunas jai mielas bei svarbus.

– Kas lėmė, kad nusprendėte pasirinkti „Hoptrans-Sirenų“ ekipą?

– Buvo labai smagu sulaukti „Hoptrans-Sirenų“ pasiūlymo, o atsisakyti žaisti čempionių ekipoje – negalėjau. Taip pat girdėjau puikių atsiliepimų apie trenerį Liną Šalkų. Tiek buvusi trenerė, tiek ir tėtis ragino prisijungti prie šios komandos, nes būtent pas trenerį Šalkų galiu daug išmokti ir patobulėti. Žinoma, labai vilioja ir žaidimas Europos taurės turnyre.

– Kokį įspūdį jau teko susidaryti apie trenerį L.Šalkų?

– Man patinka, kad treneris akcentuojama gynybą, nes nuo vaikystės treneriai man sakydavo: pradėk nuo gynybos, tai ir puolime bus lengviau.

– Esate vilnietė, o dabar žaidžiate Kauno rajono komandoje. Turbūt nesate ta krepšininkė, kuri turi kokių nusistatymų? 

– Tikrai neturiu jokių nusistatymų, bet anksčiau nebūčiau pagalvojusi, kad gyvensiu Kaune. Nors galiu pasakyti Kaunas mane stebina ir jis man tikrai patinka! O dar ir galiu atsilankyti Kauno „Žalgirio“ rungtynėse. Komandos, kurią palaikau nuo vaikystės.

– Šią vasarą su U20 merginų rinktine laimėjote Europos čempionato B diviziono sidabro medalius ir patekote į aukštesnį divizioną. Pačios asmeniniai rezultatai taip pat buvo puikūs, galbūt jau tikitės ir norėtumėte debiutuoti moterų rinktinėje?

– Manau, bet kuri krepšininkė norėtų žaisti moterų rinktinėje. Vien pakvietimas į rinktinę yra tavo sunkaus darbo įvertinimas ir galimybė parodyti save.

– Praėjęs sezonas „Utenos“ ekipoje nesusiklostė taip, kaip visi tikėjosi. Kokių ambicijų turite šiam sezonui?

– Šiais metais tikslai – tik patys aukščiausi. Norėčiau, kad su „Hoptrans-Sirenomis“ pasiektumėme geriausius rezultatus ir stengsiuosi padėti komandai iškovoti medalius.

– Esate jauna krepšininkė, tačiau teko jau ne kartą gydytis sunkias traumas. Ar šiuo metu esate pasiruošusi visu pajėgumu?

– Šiuo metu, manau, esu puikiai pasiruošusi. Tikrai sunku atsitiesti po tokių traumų, o kai dar viena po kitos užpuola ir prarandi dvejus metus, tai tikrai morališkai atsigauti labai sunku. Bet dabar jaučiuosi puikiai ir tikiuosi, jog sezono metu taip pat pavyks išvengti traumų.

– Praėjusį sezoną „Hoptrans-Sirenos“ tapo LMKL čempionėmis. Ar dabar jau pasikalbate, kokie komandos tikslai bus šį sezoną?

– Tikriausiai net nereikia šnekėti, nes manau kiekviena nori tapti čempione. Tikiuosi, kad visos kartu, bendromis jėgomis, pasieksime šį tikslą.

– „Hoptrans-Sirenoms“ šis sezonas bus istorinis – dalyvausite Europos taurės turnyre. Kaip vertinate komandos galimybes?

– Dar sunku vertinti galimybes, nes neseniai pilna komanda susirinko. Viskas eina gera linkme, treniruojamės, perprantame viena kitą. Komanda tikrai vieninga, noro turime daug, todėl tikrai kovosime su kiekviena Europos taurės komanda.

– „Hoptrans-Sirenų“ gretose taip pat žais ir Eglė Tarasevičiūtė, su kuria rungtyniavote praėjusį sezoną. Kitos komandos draugės taip pažįstamos?

– Taip, esu su kitomis susidūrus ir anksčiau. Žinoma, nebuvome taip gerai pažįstamos, bet per kelias savaites mes labai susibendravome ir atrodo, jog viena kitą pažįstame jau tikrai ne vienerius metus. Komanda labai draugiška, todėl dar smagiau kartu treniruotis ir žaisti.

– Galbūt turite kažkokių hobių, kaip leidžiate laisvalaikį?

– Aš labai mėgstu žiūrėti filmus, esu labai daug mačiusi, todėl sunku išrinkti vieną mėgstamiausią. Laisvo laiko daug neturiu, nes treniruotės ir mokslai užima daugiausiai mano dėmesio. Laisvalaikiu stengiuosi pabūti su šeima ir draugais.

– Visai neseniai jums teko nusifilmuoti reklamoje. Ar patiko ši patirtis? Galbūt sulaukėte ir daugiau panašių pasiūlymų?

– Tikrai buvo labai įdomu nusifilmuoti reklamoje. Visada įdomu ir smagu išbandyti kažką naujo. Visada sulaukdavau įvairiausių pasiūlymų nusifilmuoti reklamose ar dalyvauti fotosesijose, tačiau ne visada turėdavau tam laiko. Jei tik galiu tam skirti laiko, visada sutinku. Dažniausiai tai būna vasarą, kuomet baigiame pasirodymą su rinktine.

– Kaip praleidote praėjusią vasarą?

– Daugiau nei pusę vasaros užėmė rinktinės stovykla ir čempionatas. Po čempionato Juodkalnijoje su savo šeima ir mano draugo šeima mašina keliavome kelias dienas Kroatijoje, Vengrijoje. Grįžus į Lietuvą mėgavausi mūsų šalies gamta ir šeimos bei draugo kompanija. Kiek vėliau pradėjau sportuoti ir ruoštis naujajam sezonui, todėl tikiuosi, kad kitą vasarą pavyks daugiau pakeliauti po kitas šalis.

Šaltinis: BC „Hoptrans-Sirenos“.