Sausis 2021

P A T K P Š S
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
RĖMĖJAI:
ES investicijos

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Artimiausiu metu renginių nėra.

Naujienos

2018-06-12
Dėkojame sportininkams už Garliavos seniūnijos pergalę!

Kauno rajono seniūnijų sporto žaidynėse Garliavos seniūnija užėmė pirmą vietą tarp 19 dalyvavusių Kauno rajono seniūnijų.

Seniūnų trikovėje pirmą vietą laimėjo Garliavos seniūnės pavaduotojas Gintas Budrikas, tuo pačiu pelnydamas 15 taškų savo atstovaujamai seniūnijai.

Pirmą vietą taip pat laimėjo ir moterų krepšinio 3x3 komanda, kurią sudarė Kristina Ustilienė, Rasa Jankauskienė, Rasa Slavienienė ir Sandra Gūžytė (4 taškai).

Vyrų krepšinio 3x3 (41 m. ir vyresnių grupėje) buvo užimta antra vieta ir pelnyti 3 taškai. Komandą sudarė Darius Viršilas, Gintas Drulia ir Artūras Mocevičius.

Kitoje krepšinio 3x3 amžiaus grupėje (20-40 m.) laimėta ketvirta vieta ir pelnyti 8 taškai seniūnijai. Komandos sudėtis: Algirdas Adomavičius, Edgaras Miliūnas, Martynas Juodis ir Tomas Vitkevičius.

Garliavos parko tinklinio vyrų komanda taip pat liko ketvirta ir pelnė 6 taškus. Sudėtis: Darius Sankauskas, Giedrius Bušniauskas ir Vytautas Janonis.

Futbolistai, kurių pagrindą sudarė Garliavos futbolo klubas, užėmė prizinę trečią vietą (5 taškai). Komandos sudėtis: Gintautas Vaičiūnas, Emilis Neverauskas, Simoras Savukynas, Joris Ribikauskas, Ugnius Montvilas, Gediminas Višinskas, Kasparas Linkevičius, Ignas Miliūnas, Karolis Gaižaitis, Kasparas Pabalys, Lukas Kvederavičius,Kristupas Rimašauskas.

Šaudime Garliavos vyrų komanda liko ketvirta ir pelnė 6 taškus. Sudėtis: Artūras Orlauskas, Olegas Šachvorostovas ir Nojus Vaiciekauskas.

Šachmatų varžybose Garliavą atstovavo senbuviai, nuolatiniai laimėtojai - tai Aloyzas Rimkūnas ir Tomas Tamošiūnas. Komandoje šį kartą buvo ir naujokė Dovilė Ulozaitė. Laimėta pirma vieta ir pelnyti 7 taškai.

Garliavos šaškių komanda užėmė penktą vietą ir pelnė 3 taškus. Komandos senbuvei Onai Burnelienei šį sykį talkino naujokai Leonas Grižas ir Konstantinas Cholodovas.

Stalo teniso varžybose Garliava gavo tenkintis penkta vieta ir 1 tašku. Komandą sudarė Toma Adomavičienė, Martynas Kavaliauskas ir Lukas Dvylys.

Smiginio rungtyje laimėta trečia vieta ir pelnyti net 9 taškai. Garliavos smiginio kamandą atstovavo Ernesta Vaiciekauskienė, Nerijus Lukoševičius ir Ričardas Adomavičius.

Šių garliaviečių dėka laimėta absoliuti pirma vieta su 68 taškais. Antra vieta atiteko Kačerginės seniūnijai (45 taškai), o trečia - Domeikavos seniūnijai (40 taškų).

Didžiai dėkojame visiems sportininkams, gynusiems Garliavos seniūnijos garbę, už pastangas ir pergalę!

 

 

Garliavos sporto ir kultūros centro direktoriaus pavaduotojas Ričardas Adomavičius