Naujienos

2018-12-18
FANTASTIŠKAI FINALE ATSITIESĘ LATVIAI LAIMĖJO ANTRĄ „HOPTRANS WINTER OPEN“ ETAPĄ

Sekmadienį Garliavos sporto centre ir vėl šurmuliavo 3×3 krepšiniu kvėpuojanti publika. Kauno rajone vyko jau antrasis „Hoptrans Winter Open“ 3×3 krepšinio žiemos sezono etapas.

Kaip ir pirmame etape, Garliavoje ir vėl triumfavo komanda iš kaimyninės Latvijos – šį kartą stipriausia turnyro komanda tapo ir kelialapį į „Challenger“ tipo turnyrą iškovojo „Ghetto Family“ komanda, kuri finalinėse rungtynėse rezultatu 21:19 įveikė Šakių „Vyčio“ komandos žaidėjų pagrindu sudarytą „Gulbelės“ komandą. Svečiai iš Latvijos pademonstravo itin tvirtą charakterį, nes vienu metu atsilikinėjo rezultatu 6:13 bei laimėjo rungtynes paskutiniu tolimu metimu.

Beje, finalo repeticija vyko dar grupių etape – tada „Ghetto Family“ komanda iškovojo pergalę rezultatu 21:13 ir iki finalo nužygiavo be pralaimėjimų.

Nors ir pralaimėjo finalą, „Gulbelės“ komanda į savo sąskaitą įsirašė 120 taškų į bendrą įskaitą, kurios nugalėtojai po visų žiemos sezono etapų taps Lietuvos 3×3 krepšinio rinktine ir dalyvaus Pasaulio čempionate. Antrą vietą Lietuvos komandų įskaitoje užėmė JUZ komandą, kuri į savo sąskaitą įsirašė 100 taškų, o 80 taškų surinko ir trečią vietą Lietuvos komandų tarpe užėmė „Gealan Baltic“.

Bendroje dviejų turų įskaitoje šiuo metu dvivaldystė – TV3 (buvę „Naniet“) ir „Gulbelė“ turi po 190 taškų. Trečioje vietoje su 180 taškų žengia „Gealan Baltic“ komanda.

Be vyrų elito grupės kovų Garliavoje taip pat vyko ir Kauno rajono mokyklų rinktinių čempionato etapas. Jame šį kartą sunkiai sustabdomos buvo Domeikavos gimnazijos, Babtų gimnazijos ir Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos komandos, kurios surinko po vienodą skaičių pergalių. Dėl geresnio įmestų ir praleistų taškų skirtumo pirmą vietą šį kartą iškovojo Domeikavos gimnazijos auklėtiniai, o antrą vietą užėmė Garliavos mokyklos jaunuoliai.

Renginio metu ir vėl buvo apdovanotas Kauno rajono mėnesio žmogus. Šį kartą juo tapo Bubių kaimą turistų traukos objektu pavartęs Tadas Vosylius, kuris pastatė Lietuvos šimtmečiui skirtą skulptūrą.

Trečiasis „Hoptrans Winter Open“ 3×3 krepšinio sezono etapas Garliavoje vyks sausio 20 dieną.

VIDEO (antrojo etapo aftermovie): 

https://we.tl/t-o7nrzI4pmF

 

Informacija: krepsinionamai.lt