Naujienos

2017-05-23
Filmo „Gražuolės Pyplytės“ pristatymas Garliavos bendruomenei

Gegužės 16 d. Kauno rajono savivaldybės Garliavos bibliotekos salėje buvo pristatytas dokumentinis filmas „Gražuolės Pyplytės“. Tai jautrus emocingas pasakojimas  apie  dainininkes seseris Pyplytes, apie nelengvą, karų ir  tremties sujauktą dvidešimtojo amžiaus lietuvių gyvenimą – labai  nuskriaudusį, tačiau nepalaužusį. Juokėmės ir verkėme. Dainavome visą vakarą, seserų Pyplyčių išsaugotas dainas, lydėjusias jas visą gyvenimą.

                      Filmo kūrėjai –  režisierė Inesa Kurklietytė, operatorius Algimantas Mikutėnas su didele meile ir supratingumu prisilietę prie šios šeimos gyvenimo, neslėpė susižavėjimo seserimis Pyplytėmis. Šiuo metu filmas yra demonstruojamas pasaulio dokumentinių filmų konkursuose, peržiūrose. Taip pasaulis susipažįsta su Lietuva, su jos žmonėmis. Ateinančią žiemą filmą „Gražuolės Pyplytės” galėsime išvysti ir Lietuvos televizijos ekranuose.

                      Gausiai susirinkę žiūrovai praleido turiningą vakarą, kurio emocijomis dalinosi grįžę į namus. Sveikinimo žodį taip pat tarė Garliavos sporto ir kultūros centro atstovai, kurie pasveikino režisierę I. Kurklietytę, visą kūrybinę komandą bei seseris Pyplytes.

 

 

 

Garliavos sporto ir kultūros centro meno vadovė Nijolė Grivačiauskienė