Naujienos

2017-10-18
Galingas „Hoptrans-Sirenų“ puolimas garantavo pergalę

Vicečempiones, Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ komandą, Kauno „Aistės-LSU“ priėmė naujuosiuose namuose, Kaustos sporto komplekse. Čia Kauno rajono komanda pademonstravusi galingą puolimą pelnė 99 taškus ir net 28 taškų skirtumu įveikė aikštelės šeimininkes. 

Atkakli ir rezultatyvi kova vyko pirmajame kėlinyje, kuriam vos teįpusėjus abi komandos kartu sudėjus jau buvo pelniusios 33 taškus – 16:17. Visgi pasibaigus pirmajai dešimčiai minučių nedidelę persvarą spėjo susikurti viešnios (24:30), o po to jų persvara didėjo sulig kiekvienu kėliniu. Įpusėjus rungtynėms „Hoptrans-Sirenos“ pirmavo jau penkiolikos taškų skirtumu (37:52), o mačui besibaigiant atotrūkis buvo spėjęs pasiekti net 34 taškus.

Kauno rajono krepšininkės net 58 taškus pelnė iš baudos aikštelės, 16 taškų pelnė atkovojusios kamuolį puolime, o 21 taškas pasiektas pasinaudojus varžovių klaidomis. „Aistės-LSU“ į tai atsakė 44 taškais iš baudos aikštelės ir po 4 taškus po klaidų bei atkovotų kamuolių puolime.

„Aistės-LSU“: Klaudija Serkevičiūtė 17 (5 rez. perd.), Gintarė Jasiunskaitė ir Kristina Masionytė po 11, Akvilė Baronėnaitė 9.

„Hoptrans-Sirenos“: Dovilė Saurazaitė 20, Arina Bilotserkivska 18 (7 išpr. pr.), Livija Sakevičiūtė 17 (10 atk. kam.).

Dovilė Saurazaitė, buvusi „Aisčių-LSU“ ir dabartinė „Hoptrans-Sirenų“ gynėja: „Rungtynės buvo greitos, įvykdėm trenerio reikalavimus, tiesiog stengėmės. Smagu buvo pamatyti buvusias komandos drauges, nors žaisti jau teko su jomis ar vienoje, ar kitoje lygoje, tai didelio skirtumo nėra. Pirmosios rungtynės, smagu žaisti, viskas tvarkoje, įsivažiuojam“.

Rokas Kondratavičius, „Aisčių-LSU“ vyr. treneris: „Pagrindinis dalykas, dėl kurio pralaimėjome, buvo gynyba. 99 taškai yra tikrai per daug, norint laimėti rungtynes. Puolime vėlgi dar tikrai yra, ką taisyti, jau mes pradedame po truputį daryti tai, ko aš noriu, bet gynyba šiandien atrodė labai prastai. Dirbsime, kad ištaisytume visas klaidas ir antradienį nebūtų jokių klaustukų dėl pergalės“.

Kitas rungtynes „Aistės-LSU“ žais spalio 17 dieną išvykoje su Ukmergės „Vilkmergės“ krepšininkėmis.

Šaltinis „Aistės-LSU“, nuot. L. Šilkaitis