Naujienos

2015-12-09
Garliava įžiebė didžiausią žibintą – Kalėdinę eglutę

Gruodžio 8 dieną Garliavoje tvyrojo Kalėdinė nuotaika. Vidurdienį, prie seniūnijos atidarytose VšĮ „Artima kultūra“ Kalėdinėse dirbtuvėlėse, vaikai gaminosi žibintus ir šventės atminimo ženkliukus. Vakare, seniūnijos kiemelyje, šimtai vaikučių, atsinešę savo gamybos švytinčius žibintus, laukė atvykstančio senelio Kalėdos. Šilčiausius linkėjimus jiems dovanojo Garliavos seniūnė Nijolė Tarvydienė, Garliavos apylinkių seniūnas Eimuntas Raugevičius, Kauno rajono vicemeras Kęstutis Povilaitis, o dainuoti ir šokti visus kvietė jaunieji Kauno choristai ir garliavietės šokėjos.

Šiuolaikiškomis rogutėmis „atriedėjęs“ senelis Kalėda, pasveikino visus susirinkusius, padovanojo visiems po dorybės, sąžinės, džiaugsmo, gerumo saujelę ir įžiebė pagrindinę Garliavos Kalėdų eglę. Senelis Kalėda šiemet buvo išsipustęs kaip niekad, bendromis jėgomis jį papuošė girių žvėreliai ir UAB „Garlita“ kolektyvas. Kaip ir kasmet, žaliaskarę puošė šventės rėmėjai UAB „Baltijos polistirenas“ ir UAB „SRS servisas“. Šventinį fejerverką dovanojo UAB „Damivita“. Šventės metu visi saugūs jautėsi tik nuolatininių draugų Garliavos policijos nuovados bei Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Garliavos komandos dėka.

Įžiebus eglutę, visi, nešini žibintais, pajudėjo Kultūros ir sporto centro link. Čia vyko jungtinis visų Garliavos ugdymo įstaigų, Ilgakiemio, Z. Vaškelienės bei E. Rutkauskienės šokių grupių ir dainininkų iš „Pramogų karalystės“ teatralizuotas koncertas. Didelėje Kultūros ir sporto centro arenoje susirinko beveik 1400 žiūrovų ir atlikėjų, kurie kartu su lietuviškų mitų personažais – vedėjais, sukūrė tikrą Kalėdinę pasaką. Šventę vainikavo stebuklingas mago, mentalisto Nicholo Kin pasirodymas ir tai nebuvo vienintelė senelio Kalėdos dovana: padedant UAB „Naujasis Nevėžis“, UAB „Savas kampas“ ir Garliavos bei Garliavos apylinkių seniūnaičių, Kalėda vaikams padovanojo saldžių siurprizų.

Šventės organizatoriai, Garliavos seniūnija, Garliavos apylinkių seniūnija bei Garliavos sporto ir kultūros centro kolektyvas, Z.Gaižauskaitės eilėmis Jums linki: „...Lai skaidrūs žibintai jus šildo ir šviečia. Taikos ir ramybės, mieli garliaviečiai.“

 

Garliavos sporto ir kultūros centro

Direktoriaus pavaduotoja

Raminta Miškinė