Naujienos

2017-11-13
„Garliava SM – Cascada“ tapo vienvalde moterų lygos lydere

Po sekmadienį sužaistų Lietuvos moterų rankinio lygos rungtynių tarp Kauno raj. HC „Garliavos SM – Cascados“ ir Vilniaus „Eglės – Šviesos – SM Tauro“ lygoje liko tik viena komanda dar nepatyrusi pralaimėjimo. Vienvaldėmis lygos lyderėmis tapo namie žaidusios Garliavos rankininkės, kurios varžoves iš Vilniaus įveikė itin užtikrintai.

Po poros rungtynių pertraukos Kauno rajono komandos marškinėliais vėl vilkėjo ekipos lyderė Laima Bernatavičiūtė. „Garliava SM – Cascada“ be Laimos vertėsi Baltijos lygos rungtynėse praėjusį savaitgalį bei Lietuvos moterų rankinio lygos rungtynėse prieš „Alandeko Vichy“ merginas. Sugrįžusi į rikiuotė L. Bernatavičiūtė šiose rungtynėse buvo rezultatyviausia komandos žaidėja ir vedė savąją ekipą į dar vieną pergalę.

Namuose žaidusi Kauno rajono ekipa jau per pirmąsias dešimt minučių sugebėjo atitrūkti nuo savo varžovių (7:2) ir tą persvarą išlaikė iki pat pirmojo kėlinio pabaigos. Nors Vilniaus ekipa aplygino žaidimą, tačiau jų deficitas prieš ilgąją pertrauką siekė 8 įvarčius (20:12).

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje per daug nesikeitė. Galingai rungtyniavusi čempionių komanda iš Garliavos savąjį pranašumą tik didino ir pasiekė užtikrintą trečiąją pergalę naujojo sezono starte. Rungtynės baigėsi rezultatu 39:24.

Po rungtynių kalbinta HC „Garliavos SM – Cascados“ vyr. Trenerė Ernesta Žilienė teigė, jog net ir išretinta traumų jos ekipa sužaidė užtikrintai ir tai atsispindi ir susitikimo rezultate: „Rungtynes vertinu tikrai teigiamai. Tikėjomės rimtos kovos. Mūsų komanda išretinta traumų, bet merginos buvo 100% susikaupusios, įvykdė visas iškeltas užduotis, todėl toks rezultatas“.

Lapkričio 22 dieną „Eglė – Šviesa – SM Tauras“ namuose priims šį savaitgalį EHF iššūkio taures rungtynes laimėjusias Kauno „ACME – Žalgiris“ merginas, o garliavietės lapkričio 18 dieną vyks į Šiaulius, kur susitiks su SM „Dubysa – SŠG“ ekipa.

HC „Garliava SM – Cascada“: Laima Bernatavičiūtė 10, Evelina  Dževerakaitė ir Kamilė Bušaitė po 7, Justina Zenkovaitė ir Greta Rinkevičiūtė po 5, Gabija Kleizaitė 3, Erika Drulytė 2.

„Eglė – Šviesa – SM Tauras“: Rita Repečkaitė ir Rasa Mikalonytė po 5, Greta Sadauskaitė ir Auksė Sviderskienė po 3, Gabrielė Pereklytė ir Aušra Šponė po 2, Greta Makovskytė, Dalia Katiliavaitė, Ugnė Malinauskaitė ir Samanta Dunkulytė po 1.

Info: rankinis.lt