Naujienos

2020-08-21
Garliavą sudrebino finalinis Jaunimo muzikos festivalio „Mūz‘on‘as“ nugalėtojų koncertas!

   2020 m. rugpjūčio 20 d. Garliavos Kaimynystės parke įvyko Jaunimo muzikos festivalio „Mūz‘on‘as“ finalinis nugalėtojų koncertas, subūręs ne tik muzikuojančius atlikėjus ir grupes, bet ir gausią žiūrovų auditoriją. Charizmatiškasis renginio vedėjas Edvinas Vadoklis džiaugėsi, jog Garliavos sporto ir kultūros centro inicijuotas ir šiais metais pirmą kartą sėkmingai suorganizuotas festivalis suteikė puikias sąlygas ir galimybes jaunųjų atlikėjų kūrybinei raiškai. Tai patvirtino ir finaliniame nugalėtojų koncerte dalyvavęs, vienas iš komisijos narių, Dainius Druskis.

   Prisimintas ir ilgas atlikėjų kelias iki finalo: I-ojo uždaro turo metu vertinti atlikėjų pateikti įrašai, o atrinktos grupės deleguotos į II-ojo atviro turo atrankos etapus, kurie vyko Garliavoje (2020-08-06) ir Prienuose (2020-08-12). Jaunimo muzikos festivalio „Mūz‘on‘as“ dalyvius visuose atrankiniuose turuose vertino profesionali komisija: Aleksandras Ivanovas-Fara (grupė „Rondo“), Jonas Chockevičius (grupės „Thundertale“ ir „PrajaPatii“), Edvinas Vadoklis (aktorius, renginių vedėjas), Dainius Druskis (VDU muzikos akademijos lektorius – pedagogas, vokalinio kolektyvo „C.re.do“ ir choro „Leliumai“ meno vadovas). 

 Nugalėtojų finaliniame koncerte savo muziką visiems dovanojo jauni ir žavūs atlikėjai - DOMILĖ KIRSTUKAITĖ (Rokiškis), AKVILĖ STARAŽINSKAITĖ (Kražiai), BENIGNAS SU GRUPE (Vilnius) bei jaunatviškos ir muziką beprotiškai mylinčios grupės „PERSEIDAI“ (Elektrėnai) „BE NEXT“ (Vilnius) „CITRUSSS“ (Kaunas) „GINGERBREAD“ (Kaunas). Visus koncertavusius nugalėtojus pasveikino ir padėkas už dalyvavimą įteikė Garliavos sporto ir kultūros centro direktorius Marius Norvaiša, pasidžiaugdamas jaunųjų kūrėjų atliekama muzika ir entuziazmu. Renginio vedėjas Edvinas Vadoklis priminė, jog visos grupės už šaunų pasirodymą finaliniame nugalėtojų koncerte bus apdovanotos profesionaliu savo grupės vaizdo įrašu.

 

Projektą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba ir Kauno rajono savivaldybė.

Projekto partneriai ir rėmėjai: Prienų kultūros ir laisvalaikio centras, Atvira jaunimo erdvė „Prienas“, Radijas „TAU“ (102, 9 FM).

 

Direktoriaus pavaduotoja (kultūrai) Simona Macevičiūtė