Naujienos

2020-02-20
Garliavoje – „Dragūno“ revanšas

"Kauno Ąžuolo-KTU” rankininkams čempionų barjero antrą kartą perkopti nepavyko. Garliavos sporto ir kultūros centre vykusiose varžybose “Kauno Ąžuolo-KTU” rankininkai patyrė pralaimėjimą Klaipėdos “Dragūno” rankininkams – 24:36 (13:17). „Dragūnas“ kol kas vienintelį sezono pralaimėjimą pirmame rate patyrė būtent prieš “Kauno Ąžuolo-KTU” rankininkus, tad šiame susitikime “Dragūnas” siekė revanšo. 

Rungtynių pradžioje žaidimas buvo banguotas ir iki antros kėlinio pusės lyderis nepaaiškėjo (2:3, 8:6, 11:12). Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė “Dragūnas” ir į pertrauką komandos išėjo švieslentei rodant rezultatą  13:17 klaipėdiečių naudai.

Po pertraukos klaipėdiečiai spurtavo ir susikrovė saugesnę persvarą prieš aikštelės šeimininkus (14:21). Šią persvarą “Dragūno” rankininkai išlaikė iki kėlinio paskutiniųjų minučių (16:23, 23:29). Kėlinio pabaigoje Klaipėdos rankininkai spurtavo dar kartą ir užbaigė rungtynes užtikrinta pergale – 24:36.

“Rungtynes vertinu dviprasmiškai. Pradžia buvo nebloga, tačiau kelios klaidos sudrumstė vandenį ir pakeitė mūsų žaidimo stilių. O antrame kėlinyje “Dragūnas” parodė savo čempionišką charakterį ir pralaimėję buvome jau nuo kėlinio vidurio”, – atviras buvo ”Kauno Ąžuolo-KTU” treneris Darius Talačka.

“Žaidimu nesame patenkinti. Turime visokių rūpesčių komandoje, keli žaidėjai negali žaisti, tačiau tai neatleidžia nuo atsakomybės tų, kurie žaidžia aikštelėje. Praradę esame savo veidą ir pasitikėjimą. Dėl to įsiveliame į klampų ir mums nebūdingą žaidimą. Pergalė gerai, tačiau žaidimu nesu patenkintas”, – komandai kritiškas buvo Klaipėdos “Dragūno” treneris Artūras Juškėnas.

RK “Kauno Ąžuolas-KTU”: Arminas Stankūnas – 7, Karolis Jankauskas – 6, Vilius Juozaitis – 5, Mantas Sturonas – 4, Lukas Sutkus ir Aurimas Balčiūnas – po 1.

Klaipėdos “Dragūnas”: Gytis Šmantauskas – 9, Deividas Virbauskas ir Benas Butkus – po 6, Gabrielius Virbauskas – 4, Mykolas Lapiniauskas, Gintaras Cibulskis ir Lukas Vanagas – po 3, Laurynas Simonavičius – 2.

 

Informacija: rankiniolyga.lt

Nuotrauka: facebook RK "Kauno Ąžuolas" - KTU