Naujienos

2018-12-17
Garliavoje “Kauno Ąžuolas-KTU” pranoko Šiaulių “SM Dubysą”

Garliavos sporto ir kultūros centre vykusiose varžybose svečiai šiauliečiai kėlinį pradėjo šaltu dušu Kauno komandai – kėlinio pradžioje “SM Dubysa” susikrovė ir išlaikė 3 įvarčių persvarą. Tiesa, neilgai. Kauniečiai atsibudo, supyko ir sužaidė atkarpą 6:0, taip persverdami žaidimą į savo pusę (9:7). To aikštės šeimininkams neužteko ir jie sužaidė dar vieną sėkmingą atkarpą 5:0, taip susikraudami saugesnę 7 įvarčių persvarą – 16:9. Šiauliečiams nepavyko sumažinti „Kauno Ąžuolo-KTU” atotrūkio – kėlinys baigėsi rezultatu 22:13.

Antrasis kėlinys svečiams sėkmingesnis nebuvo – kauniečiai jų neprisileido arčiau nei 8-9 įvarčiai.  Kėlinio pabaigoje skirtumas išaugo iki 10 įvarčių – 35:25. Nors šiauliečiai dar bandė taisyti savo padėtį, Kauno komanda savo persvaros mažinti neketino – rungtynės baigėsi rezultatu 37:27.

„Kauno Ąžuolas-KTU”: Karolis Jankauskas – 14, Vilius Juozaitis – 6, Mantas Sturonas – 4, Mindaugas Urbas, Arminas Stankūnas ir Aurimas Balčiūnas – po 3, Linkas Sutkus – 2, Deivydas Jovaišas ir Edvinas Balčiūnas – po 1.

Šiaulių “SM Dubysa”: Tomas Baliutavičius, Arūnas Tribė ir Eligijus Baranauskas – po 6, Aivaras Budrys – 3, Egidijus Dambrauskas ir Donatas Stripeika – po 2, Robertas Ramašauskas ir Justas Mielenis – po 1.

Informacija: rankiniolyga.lt