Birželis 2020

P A T K P Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Artimiausiu metu renginių nėra.

Naujienos

2018-04-19
Garliavoje laimėjusi Kauno "KTU" pateko į pusfinalį

Vivus.lt“ rankinio lygos viena iš ketvirtfinalių nugalėtoja tapo lygos naujokų Kauno "KTU" komanda- po dviejų rungtynių laimėjusi seriją rezultatu 2:0.

Garliavos sporto ir kultūros centre vykusioje, daugiausiai intrigos kėlusioje Alytaus „Varsos – Stronglaso“ ir „KTU“ poroje, pagrindinio laiko išaiškinti nugalėtojui nepakako. Pirmąsias rungtynes laimėję „KTU“ rankininkai antrajame mače taipogi turėjo solidų pranašumą (25:19), tačiau jo neišlaikė ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą. Jį geriau sužaidė „KTU“ šventė svarbiausią pergalę klubo istorijoje (33:30).

Pirmąsias rungtynes išvykoje „KTU“ buvo laimėję rezultatu 31:29, todėl serijoje debiutantai iš Kauno laimėjo rezultatu 2:0 ir tiesiausiu keliu prasibrovė į pusfinalį. Alytaus „Varsa – Stronglasas“ penkerius pastaruosius sezonus buvo tapusi lygos prizininke, o prieš pora sezonų netgi tapo lygos čempionais.

Pusfinalyje „KTU“ ekipa susitiks su praėjusių metų čempionu Klaipėdos „Dragūnu“. Serija iki dviejų pergalių startuos balandžio 28 dieną rungtynėmis Klaipėdoje.

Kauno "KTU" vyr. treneris Darius Talačka: „Įvykdėme vieną savo pagrindinių tikslų – patekome į lygos pusfinalį ir įveikėme praėjusių metų vicečempionus. Manau, jog visi varžovai dabar jau turėtų mus gerbti labiau. Nors mes esame jauni, nepatyrę, debiutantai, tačiau kausimės toliau ir pusfinalyje, o gal net ir finale.“

„KTU“: Karolis Jankauskas 9, Vilius Juozaitis ir Deividas Jovaišas po 7, Arminas Stankūnas 5, Algirdas Lazauskas ir Edvinas Balčiūnas po 2.

„Varsa – Stronglasas“: Gintautas Adamkevičius 11, Aurelijus Sabonis ir Irmantas Asakavičius po 5, Remigijus Čepulis 4, Rokas Lastauskas 3.

Po šios pegalės Kauno "KTU" komanda savo feisbuko paskyroje patalpino tokį skelbimą: Štai ir atėjo ta akimirka, kai privertėme suklusti visą Lietuvos rankinį. Taip - mes debiutantai, taip - mes mažiau patyrę, bet tai nemenkina mūsų užsispyrimo, noro ir meilės rankiniui. Didžiausia pagarba sirgaliams, kurie buvote didžiule paskata siekti rodos lyg neįmanomo rezultato sezono pradžioje. Ačiū Jums, kad tikėjote ir nepraradote, nei tikėjimo, nei vilties, kad viskas gali būti taip kaip yra dabar! Mes atkeliavome į pusfinalį, įveikdami ne bet ką, o Lietuvos rankinio lygos vicečempionus. Tikimės, kad tai dar ne pabaiga. O kaip bus toliau - viskas priklausys jau tik nuo mūsų pačių. Mes kausimės ir bandysim kabintis kiek galėsim. KTU tikim dar parodys, kad yra verti to ką pasiekė nuoširdžiu darbu ir noru! Iki greito susitikimo! Šiandien mes Jūsų širdžių nugalėtojai, nes mes už KTU!!!

Info: rankinis.lt

Facebook: KTU handball

Video (Kauno "KTU" vyr. treneris Darius Talačka): 

https://www.facebook.com/KTU.handball/videos/1928527010541549/