Naujienos

2016-02-24
Garliavoje liepsnojo šokis

Savaitgalį Garliavoje vyko Lietuvos sportinių šokių federacijos sportinių šokių reitingo varžybos „Liepsnojantis šokis – 2016“. Visą dieną Garliavos sporto centre sukosi apie 400 porų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos.

Teisėjavo 25 teisėjai iš Lietuvos ir užsienio. Varžybų organizatoriai – Kauno rajono sporto mokykla, sportinių šokių klubai „Duetas“ ir „Flamenko“, vadovaujami Indrės Navickienės ir Ingridos Urbutienės, džiaugiasi, kad kasmet pavyksta sukviesti gausų dalyvių skaičių.

Jaunimo - suaugusiųjų grupėje standartinių šokių programoje Kauno rajono savivaldybės mero Valerijaus Makūno taurę laimėjo Kauno rajono sporto mokyklos ir sportinių šokių klubo „Duetas“ sportininkai Tomas Janonis ir Elvita Mikšaitė.

Jaunimo - suaugusių grupės Lotynų Amerikos šokių programos nugalėtojai buvo apdovanoti ir specialiais V.Makūno piniginiais prizais. Juos laimėjo Robertas Urbonavičius ir Justė Povilaitytė („Reveransas“, Elektrėnai, I vieta), Vladislavas Volkovas ir Kamilė Poškaitė („Sūkurys“, Kaunas, II vieta) bei Marius Mincė ir Eugenija Sabaliauskaitė („Mida“, Kaunas, III vieta).

Puikiai sekėsi ir kitiems Kauno rajono sportininkams. Jaunių I E6 grupėje net trys Kauno rajono poros pateko į finalą ir užėmė šias vietas: Lukas Gustas ir Ugnė Tumpaitė - I, Domantas Balevičius ir Aurėja Adomaitytė - II, Kristupas Šalnius ir Urtė Maročkaitė - V.

Jaunių II grupėje VI vietą užėmę Jovydas Kaminskas ir Austėja Zubauskaitė buvo apdovanoti ir Kauno rajono savivaldybės meto taure, kaip geriausia Kauno rajono pora šioje grupėje.

Jaunių I E4 grupėje II-ą vietą iškovojo Nojus Ragulskis ir Gabija Atmanavičiūtė.

Dovanas varžybų finalistams įteikė ir ketvirtus metus varžybas remiantis Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondas.

Sportinių šokių klubo „Duetas“ vadovė Indrė Navickienė

Nuotraukos Mariaus Norvaišos