Gegužė 2020

P A T K P Š S
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Artimiausiu metu renginių nėra.

Naujienos

2014-10-01
Garliavoje liepsnojo sporto žaidynių ugnis

Šeštadienį, rugsėjo 29 d. įvyko I-osios Garliavos sporto žaidynės. Renginys sulaukė didelio sportininkų ir garbingų svečių dėmesio. Į šventę prie Garliavos sporto ir kultūros centro atvyko ir sveikinimo žodį tarė Seimo narys Antanas Nesteckis, Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, Garliavos Švč. Trejybės parapijos klebonas Gintaras Urbštas, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Povilaitis, tarybos nariai Eglė Rutkauskienė ir Antanas Vanagas bei Garliavos seniūnė Nijolė Tarvydienė ir Garliavos apylinkių seniūnas Eimutis Raugevičius. 

Renginio pradžioje buvo pristatytos dvi Kauno rajoną atstovaujančios moterų komandos: „Hoptrans-Sirenos“ krepšininkės ir HC „Garliava SM-CASCADA“ rankininkės, kuriose vėliau žaidė parodomąsias tinklinio varžybas.  Jos ir geriausi 2014 metų Kauno rajono seniūnijų varžybų moterų krepšinio grupės nugalėtojos ir vyrų futbolo komandos atstovai užėmę žaidynėse antrąją vietą apibėgo garbės ratą, uždegė sporto žaidynių ugnį, kuri liepsnojo visų žaidynių metu.

Garliavos Švč. Trejybės parapijos klebonas Gintaras Urbštas  palaimino susirinkusiuosius, palinkėjo stiprybės ir saugiai, be traumų baigti šias žaidynes. O kad varžybos apsieitų be ginčų ir pykčio, šventės svečiai į dangų paleido taikos balandžius.

E. Rutkauskienės vadovaujamos aerobinių šokių šokėjos paįvairino renginį savo uždegančiais šokiais ir pasveikino būsimuosius rungčių nugalėtojus bei žiūrovus.
Stadione susirungė futbolininkai ir tinklininkai.  Treneris Rimantas Stankevičius surengė šaudymo varžybas, o šalia taiklumą išbandė ir smiginio mėgėjai. Centro vestibiulyje įsikūrė šaškininkai ir šachmatininkai, o krepšininkai varžėsi sporto salėje. Tuo tarpu, aikštelėje prie sporto ir kultūros centro seniūnaičiai susirungė dėl mero taurės. Po įnirtingos kovos trikovę geriausiai įveikė Algimantas Leikus, Garliavos miesto seniūnaitis. Taip pat veikė ir vaikų žaidimų kiemelis, kuriame įvairiose rungtyse savo jėgas išbandė patys mažiausi ir smalsūs suaugę.

 Šeštadienį visi garliaviečiai ir svečiai iš apylinkių įrodė, kad sportuoti tikrai gali kiekvienas!

Augustina Kinderytė

Garliavos sporto ir kultūros centro

režisierė ir renginių organizatorė

Krs. informacija ir nuotr.