Naujienos

2013-11-11
Garliavoje padėkota žmonėms, kurie pildo bendruomenės svajones

Gražų lapkričio 8 dienos vakarą į Garliavos sporto ir kultūros centro salę Garliavos seniūnė Nijolė Tarvydienė sukvietė žmones, kurie kiek galėdami padeda, remia, organizuoja ar inicijuoja seniūnijos kultūrinius renginius, ūkinius darbus ar savo idėjomis prisideda prie miesto gerbūvio gerinimo. Atitrūkę nuo kasdienių darbų bei rūpesčių, pilna salė žmonių susirinko tam, kad pabūtų drauge, kad atsipalaiduotų, kad, kaip teigė vakaro vedėja Živilė Girdauskaitė, „stabteltų ir išgirstų muziką“.

                      Į šventę atvykusius verslininkus, įmonių bei įstaigų vadovus pasitiko Viešosios bibliotekos direktorės Irenos Stančiauskienės paruošta naujutėlaitė, moderni paroda „Garliavos miesto retrospektyva“. Jaukiai papuošta salė garliaviečius pasitiko saksofono muzikos garsais (Juozas Strupinskas) bei šiltu seniūnės rūpesčiu.

                      Prasidėjus šventiniam vakarui, kurį vedė Kauno r. Garliavos sporto ir kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Ž. Girdauskaitė ir Garliavos verslininkas, stiklius Edmundas Unguraitis, susirinkusiuosius pasveikino seniūnė N. Tarvydienė, Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas bei LR Seimo narys Antanas Nesteckis. Garliaviečius savo būvimu, be LR Seimo narių, taip pat pagerbė Tarybos nariai, mero pavaduotojai, administracijos direktorius Ričardas Pudžiavelis bei pavaduotojas Kęstutis Povilaitis ir kiti garbūs svečiai.

                      Vakaro metu seniūnė drauge su svečiais įteikė 9 nominacijas didžiausiems seniūnijos rėmėjams, globėjams bei gražiausiai besitvarkančių sodybų šeimininkams. Nominacija „Už materialinę paramą bei nuoširdų bendradarbiavimą“ šiemet skirta UAB „Garlitai“ (direktorius J. Martikaitis), UAB „Baltijos polistirenui“ (prezidentas K. Dagilius), UAB „Garliavos mechanikos gamyklai“ (direktorius V. Liutkauskas), UAB „Patikimai linijai“ (direktorius R. Blažulionis). Speciali nominacija „Už nuolatinę paramą, palaikymą, kilnumą ir dosnumą, už išpildytas Garliavos vaikų ir jaunimo svajones“ įteikta Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondo direktorei Aurelijai Makūnienei. Šiemet gražiausių sodybų apžiūros komisija skyrė keturias vietas gražiausiai besitvarkančių sodybų šeimininkams: III–ioji vieta skirta Onai ir Zitautui Petrui Grigaliūnams bei Danutei Teresei ir Kaziui Alonderiams, II–oji vieta – Ramutei ir Juozui Martikaičiams, „Gražiausia sodyba 2013“ tapo Vidos ir Mindaugo Šliupų sodyba. Šventinio vakaro metu atminimo dovanos taip pat įteiktos „mažiesiems“ Garliavos miesto rėmėjams, globėjams, pagalbininkams bei visiems biudžetinių įstaigų vadovams.

                      Pasibaigus oficialiai susitikimo daliai, žiūrovams buvo pasiūlyta pasigėrėti sportinių šokių klubo „Duetas“ (vad. Indrė Navickienė) porų koncertine programą, o nuotaikingiems šokiams iš vietų visus pakėlė instrumentinė grupė „Tabasco“. Grupei „Tabasco“ atliekant paskutiniąsias savo dainas, visi vakaro dalyviai, vedini seniūnės, šoko bendrame rate – tarsi viena didelė Garliavos šeima.

                      Nors pasibaigus šventei už lango jau buvo vėlus vakaras, niekas neskubėjo skirstytis. Žmonių veiduose spindėjo šypsenos, jie džiaugėsi gražia seniūnės iniciatyvą, į vieną vietą vieną kartą metuose suburti būrį bendraminčių, kolegų, kaimynų bei draugų. Padovanotas profesionalus bei kokybiškas renginys ilgam įstrigo garliaviečių širdyse. Širdyse žmonių, kurie pildo savos bendruomenės svajones.

 

Živilė Girdauskaitė,

Kauno r. Garliavos sporto ir kultūros centro

direktoriaus pavaduotoja

Nuotraukos autorius Marius Norvaiša