Naujienos

2014-12-15
Garliavoje prasidėjo šventinių renginių ciklas

Gruodžio 12 d., penktadienį, po darbų ir pamokų, visi garliaviečiai skubėjo į stebuklų kupiną kalėdinės eglutės įžiebimo šventę prie Garliavos seniūnijos. Čia visą dieną šventinę nuotaiką kūrė Kalėdų Senelio paštas ir kalėdinė muzika. Visi norintys galėjo parašyti laiškus, išvardyti norus ar tiesiog kažko palinkėti artimiesiems.

Didžiulis garliaviečių būrys sugūžėjo prie eglutės susitikti su Ledo karaliene ir Kalėdų Seneliu. Daugelis pasipuošę baltais akcentais ir kita šventine atributika dainavo, žaidė ir savo šiluma įžiebė centrinę miesto eglę. Eglutės įžiebimo ceremoniją vainikavo šventiniai fejerverkai, kuriuos dovanojo šventės draugai – UAB „Damivita“.

Po eglutės įžiebimo visi žiūrovai su Kalėdų Seneliu ir Ledo karaliene priešaky keliavo į Garliavos sporto ir kultūros centrą, kuriame vyko nuotaikingas visų Garliavos ugdymo įstaigų auklėtinių koncertas. Koncertą pradėjo Kalėdų Senelio sveikinimas, o jį pratęsė Kauno r. savivaldybės meras Valerijus Makūnas. Jis džiaugėsi, kad Garliava Kauno rajone pasižymi sparčiu žengimu į priekį, nuoširdžiu visų įstaigų bendradarbiavimu, kuris išryškėja tokių renginių metu.

Koncertą pabaigė Kauno Studentiškasis choras, kuris išjudino visus salėje sėdėjusius žiūrovus. Tarsi didžiulis Garliavos bendruomenės choras vieningai dainavo visiems žinomas melodijas, kurios vainikavo tos dienos šventę ir pradėjo gražų Šv. Kalėdų laukimą. Po renginio visi jaunieji šventės dalyviai gavo dovanėlių, kurias dovanojo Garliavos ir Garliavos apylinkių seniūnijos.

Gamtai pakišus koją, šventės metu nebuvo atidaryta ledo čiuožykla, tačiau organizatoriai skuba nuraminti, jog ji tikrai dar šiemet bus: tereikia sulaukti palankesnių orų. Informacija apie Ledo čiuožyklos atidarymą ir visas kitas šventines akcijas ir renginius bus skelbiama Garliavos sporto ir kultūros centro facebook paskyroje ir internetiniame puslapyje, tad sekite informaciją.

 

 

Garliavos sporto ir kultūros centro

Režisierė ir renginių organizatorė

Augustina Kinderytė