Naujienos

2015-04-27
Garliavoje šėlo beveik tūkstantis šokėjų

Balandžio 26 d., sekmadienį, Kauno r. Garliavos sporto ir kultūros centras tapo šokėjų iš visos Lietuvos traukos centru. Čia vyko IX respublikinis šiuolaikinių šokių festivalis – konkursas „Pavasario šėlsmas“.

Šiais metais į festivalį susirinko beveik tūkstantis šokėjų iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Įvairaus amžiaus grupės ir skirtingi šokių stiliai susirungė dėl kuo aukštesnių komisijos įvertinimų. Kolektyvų pasirodymus vertino: Lietuvos veterinarijos akademijos sporto katedros vyr. dėstytoja, klubo „Joana“ prezidentė ir vyr. trenerė, Kauno pedagogų kvalifikacijos centro dėstytoja, daugkartinė Lietuvos gimnastikos čempionė, įvairių televizinių projektų dalyvė – Joana Bartaškienė; režisierius, choreografas, aktorius ir Kauno muzikinio teatro miuziklų baletmeisteris Andrius Kurienius; Kauno rajono sporto mokyklos sportinių šokių trenerė, aukščiausios kategorijos teisėja Indrė Navickienė; šokių studijos „Megusta“,  komandos  V–Team vadovas Valdas Griškevičius; Garliavos sporto ir kultūros centro, direktoriaus pavaduotoja, režisierė Živilė Jurgaitienė. Vertinimo komisija, iš karto po pasirodymo kėlė lenteles su įvertinimais, todėl komandos iškart po šokio sužinodavo, kokią vietą jos užima konkurse.

Dovanų užteko visiems. Organizatorių ir rėmėjų įsteigtais prizais apdovanotos visos šokių grupės ir jų vadovai. Tačiau pagrindine dovana festivalio dalyviams ir žiūrovams tapo televizijos projektų dalyvių, merginų grupės „Let me“ koncertas.

 

Augustina Kinderytė

Garliavos sporto ir kultūros centro

režisierė ir renginių organizatorė