Naujienos

2017-12-08
Garliavoje susirungė dvi greičiausią rankinį „Vivus.lt“ rankinio lygoje žaidžiančios komandos (VIDEO)

Trečiadienio vakarą, Garliavos sporto ir kultūros centro arenoje, Lietuvos rankinio lygos čempionato rungtynėse, KTU rankininkai priėmė svečius iš Vilniaus. Vilniaus VHC „Šviesa“ atvyko kaip mačo favoritai ir tą statusą patvirtino.

Rungtynėse žiūrovai tikėjosi išvysti greitų atakų šūsnį, tačiau taip nenutiko. Abi komandos žinojo varžovų stipriąsias puses, todėl dažnai strigdavo gynybos gniaužtuose. Pirmajame kėlinyje su rungtynių įtampa geriau susitvarkė Vilniaus VHC „Šviesa“ rankininkai, ko pasekoje KTU pralaimėjo pirmąją rungtynių dalį 6 įvarčiais. Po pertraukos jau KTU pradėjo pamažu mažinti atsilikimą ir tai pavyko- liko tik 3... Tačiau kelios neišnaudotos "šimtaprocentinės" progos neleido KTU dar labiau priartėti ir kovoti dėl pergalės. Rungtynės pralaimėtos rezultatu 29-34.

Info: rankinis.lt, facebook KTU handball