Birželis 2020

P A T K P Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Naujienos

2020-03-13
Garliavos bendruomenė Kovo 11-ąją minėjo su trispalviais vėjo malūnėliais!

   „Žmogus, nepažįstantis savo tautos namų – Tėvynės žemės, kurioje nuo seno tėvai ir protėviai gyveno, nėra savo krašto pilietis! Įsisąmoninkime – pilietis. Pilies žmogus. Statęs ją, turintis ją, ginantis ją, savo pilį [...]“.

  Tokiais Č. Kudabos žodžiais Garliavos sporto ir kultūros centro direktoriaus pavaduotoja (kultūrai) S. Macevičiūtė pasidžiaugė visais Kovo 11-ąją dieną atvykusiais iškilmingai paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos 30-mečio į Garliavos meno mokyklą. Minint šią, Lietuvai ypatingą, progą pasidžiaugta, jog 65-erių metų jubiliejų šiemet minės ir Kauno rajono savivaldybė.

   Tautiškai giesmei visus bendruomenės narius sutelkė Panevėžio muzikinio teatro solistai – J. Petraitienė ir R. Janilionis. Sveikinimo žodžius tarė Garliavos miesto seniūnės pavaduotoja J. Seiliuvienė. Tris laisvės dešimtmečius prisiminė ir istorinius faktus pateikė Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos istorijos mokytojas – metodininkas V. Overlingas.

   Nuostabų muzikinį koncertą bendruomenei dovanojo Garliavos meno mokyklos mokytojai ir absolventai, tautinių instrumentų ansamblis „Jiesia“ (vad. V. Dervinienė, G. Vilčiauskas), Garliavos sporto ir kultūros centro vokalinis kolektyvas „C.re.do“ (vad. D. Druskis). Renginio pabaigoje visiems bendruomenės nariams ir dalyviams įteikti pieštukai – trispalviai vėjo malūnėliai, primenant, jog lietuvių kalba pati gražiausia, todėl žodžius reikia įprasminti, juos užrašant.

   Dėkojame Garliavos meno mokyklos personalui ir direktorei už bendrystę, bendruomenės nariams už patriotiškumą, o dalyviams už skambius ir prasmingus kūrinius!

 

 

 

Garliavos sporto ir kultūros centro direktoriaus pavaduotoja (kultūrai) S. Macevičiūtė