Naujienos

2013-04-17
Garliavos sporto centre praūžė šokių festivalis

Balandžio 14 d. Garliavos sporto centre nuvilnijo jau septintasis kasmetinis Kauno rajono šiuolaikinių šokių festivalis „Pavasario šėlsmas“.

Šventėje pasirodė 21 vaikų ir suaugusiųjų kolektyvas iš Raudondvario, Kulautuvos, Ramučių, Lapių, Garliavos, Vilkijos, Batniavos, Alšėnų, Linksmakalnio gyvenviečių.

233 dalyviai dvi valandas smagiai šėlo rokenrolo, hip hopo, išraiškos, linijinių, pramoginių ir kitų šokių ritmu.

Renginį vedė Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos vienuoliktokai Ieva Stankevičiūtė ir Justinas Usvaltas.

Pirmoji scenoje pasirodė Raudondvario darželinukų ir pradinių klasių moksleivių grupė „Aukštyn“, vadovaujama mokytojos Jolantos Zizienės. Kai kurie mažieji šokėjai sugebėjo netgi atsistoti ant rankų. Publika smagiai plojo vaikinams iš Vilkijos, kurie įrodė, kad breikas jiems nėra svetimas. Lapių pagrindinės mokyklos grupės „Šokio spalvos“ 1–8 klasių moksleiviai atliko net tris šokius: „Kirmėliukai“, „Laukinukai“ ir „Deja vu“. Kulautuvos vidurinės mokyklos grupės „Judesys“ auklėtinės dviejų šokių metu persikūnijo į indes ir į raganas. „Linksmosios raganos“ tiesiog sužavėjo žiūrovus. Alšėnų kultūros centro grupė „Kolibris“ išsiskyrė ryškiais drabužiais ir temperamentingu čigonišku šokiu „Romalo“.

Paskutinis festivalio šokis buvo skirtas futbolo gerbėjams, kurį atliko visi kolektyvai. Šokio pabaigoje dalyviai iš rankų jūros sukūrė įspūdingą sirgalių bangą.

KRS inf.