Naujienos

2014-07-04
Garliavos sporto ir kultūros centras į Dainų šventę išlydėjo tris kolektyvus

Į jubiliejinę Lietuvos Dainų šventę Garliavos sporto ir kultūros centras delegavo net tris kolektyvus – per 90 atlikėjų ir lydinčiųjų asmenų. Garliavą šventėje atstovaus vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Ąžuolas“ (vad. Zita Vaškelienė), mišrus choras „Melodija“ (vad. Ramunė Navickienė) ir folkloro ansamblis „Gegutala“ (vad. Nijolė Grivačiauskienė).

                      Lietingą liepos 1 dienos rytą šokėjus į Vilnių palydėjo Garliavos seniūnė Nijolė Tarvydienė, Sporto ir kultūros centro direktorius Marius Norvaiša ir pavaduotoja Živilė Girdauskaitė. Seniūnė, įteikdama „Ąžuolui“ sotų lauknešėlį, linkėjo iš šventės parsivežti tik geras emociją ir begalę neužmirštamų akimirkų. Direktorius M. Norvaiša įteikė žmonėms Dainų šventės atmintinę bei kitą svarbią informaciją ir pažadėjo, jog sugrįžtuvių šventė bus dar įspūdingesnė.

                      Nuo pat ankstyvo liepos 4 dienos ryto prie Sporto ir kultūros centro rinkosi į šventę vykstantys „Melodijos“ ir „Gegutalos“ kolektyvų nariai. Puikių nuotaikų vedini, pasipuošę firminiais kolektyvų marškinėliais, priėmę seniūnės sveikinimus ir dovanas, atlikėjai pažadėjo tinkamai Vilniuje atstovauti Garliavą bei Kauno rajoną.

                      Dainų šventėje dalyvaujantys Garliavos sporto ir kultūros centro kolektyvai – viena gausiausių delegacijų iš Kauno rajono. Smagu, kad praėjusį kūrybinį sezoną Garliavoje vyravę permainų vėjai ne tik neišsklaidė, bet dar ir pagausino mėgėjų meno dalyvių gretas.

 

 

Živilė Girdauskaitė,

Kauno r. Garliavos sporto ir kultūros centro

direktoriaus pavaduotoja

Nuotraukos autorius

Marius Norvaiša

Kauno r. Garliavos sporto ir kultūros centro

direktorius