Sausis 2021

P A T K P Š S
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
RĖMĖJAI:
ES investicijos

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Artimiausiu metu renginių nėra.

Naujienos

2018-05-15
Garliavos sporto ir kultūros centre gali vykti LKL čempionatas

Teisę kitą sezoną žaisti Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojęs Šakių „Vytis“ rezga įdomius planus – klubo vadovai svarsto galimybę formuoti dvi komandas iš kurių viena priklausytų Kauno rajonui ir žaistų LKL.
„Vyčiui“ durys į LKL atsivėrė šį sezoną antrojoje pagal pajėgumą šalies Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojus bronzą. Nors nuostatai galimybę perlipti į aukštesnį divizioną numato NKL čempionams, šakiečiai perėmė geriau pasirodžiusių, bet dėl dublerių statuso LKL negalinčių žaisti Klaipėdos „Neptūno“ ir Kauno „Žalgirio“ antrųjų komandų vietą. Dabar „Vyčio“ vadovams lieka pabaigti išspręsti galvosūkį dėl LKL keliamų reikalavimų.  Dvi esminės sąlygos – bent 400 tūkst. eurų biudžetas ir mažiausiai 1200 sėdimų vietų turinti namų arena. Šakių arena, kurioje iki šiol žaidė „Vytis“, turi tik 800 vietų, tad klubas jau nusprendė keltis kitur.
Kol kas vienintelis variantas – Garliavos sporto centras. 2011 metais atidarytas modernus kompleksas krepšinio rungtynėse talpina 1300 žiūrovų. „Garliava – pagrindinė mūsų mintis. Apie tai jau kalbėta kurį laiką, nieko naujo neatsirado. Tai – priimtiniausias variantas“, – portalui lrytas.lt sakė „Vyčio“ prezidentas Pranas Dailidė.
Verslininkas, kurio valdoma „Dojus“ įmonių grupė yra pagrindinė klubo rėmėja, taip pat atskleidė iki šiol viešumoje negirdėtą idėją. Planuojama, kad kitą sezoną bus kuriamos dvi ekipos – ir LKL, ir galbūt NKL čempionatuose. „Didesnė tikimybė, kad komandos bus dvi – viena priklausytų Kauno rajonui ir žaistų LKL, o kita liktų Šakiuose. Tik dar svarstome, kurioje lygoje žaistų ta antroji Šakių komanda“, – pasakojo „Vyčio“ prezidentas. Dar neaišku, kaip subūrus dvi komandas pasiskirstytų rėmėjai ir kurią komandą remtų P.Dailidei priklausanti „Dojus“.  „Kauno rajone būtų vienas biudžetas, o Šakiuose – kitas. Tačiau dar tebevyksta diskusija, kas rems, kur, ir kiek. Kol kas tai yra atviras klausimas“, – teigė P.Dailidė
Tuo metu Garliava laukia, kol „Vytis“ galutinai apsispręs dėl savo planų. Lrytas.lt kalbinti Kauno rajono savivaldybės atstovai ir Garliavos sporto centro vadovas Marius Norvaiša teigė, kad konkrečių kalbų dar nebuvo. „Girdėjau tik gandus, – sakė M.Norvaiša. – Mes esame savivaldybės biudžetinė įstaiga ir viską sužinosime iš jos“. „Vytis“ nebūtų pirmoji komanda, kuri į Garliavą atvežtų LKL kovas. 2013–2014 m. sezone čia žaidė Kauno „Atleto“ ekipa. „Mums „Vyčio“ atvykimas atrodo patrauklus variantas. Kai Garliavoje žaisdavo „Atletas“, sulaukdavome nemažai žiūrovų. Dabar sporto renginiuose žmonių skaičius stabilus – kartais būna ir po 300, ir po 400. Didesnių varžybų metu susirenka iki 800 žmonių“, – vardijo M.Norvaiša. Jei LKL formatas kitą sezoną išliks toks pat ir komandų nepadaugės, „Vytis“ į žemesnį divizioną išstums Prienų-Birštono „Vytauto“ klubą.

Info/foto: lrytas.lt