Naujienos

2015-05-22
Garliavos sporto ir kultūros centre vyko tinklinio populiarinimas

Garliavos sporto ir kultūros centro iniciatyva, Lietuvos tinklinio federacija organizavo tinklinio populiarinimo akciją, kurios metu keli šimtai šalia esančių progimnazijų ir gimnazijų mokinių galėjo ne tik stebėti, bet ir praktiškai dalyvauti šiame renginyje, padedant Lietuvos tinklinio rinktinės nariams, treneriams.

Labiausiai pasisekė tiems, kurie buvo su sportine apranga ir galėjo išmėginti kai kuriuos žaidimo elementus patariant, pamokant aukščiausio lygio tinklinio meistrams. Džiūgu, kad šias praktines pamokas stebėjo ne tik Garliavos Jonučių progimnazijos ir gimnazijos bei Garliavos J.Lukšos gimnazijos mokytojai, bet ir atvyko fizinio lavinimo mokytojos iš Garliavos A.Mitkaus pagrindinės mokyklos.

Renginio pabaigoje jaunieji tinklinio entuziastai galėjo pasirungti kartu su profesionalais. Komandos buvo suskirstytos taip, kad jose buvo po lygiai tinklinio meistrų ir jaunųjų mėgėjų, o kad visiems spėti sužaisti, mokiniai turėjo kas kiek laiko pasikeisti su dar nežaidusiais. Šiltą tarpusavio bendravimą vainikavo Lietuvos tinklinio narių prizai, autografai. Mokiniai buvo pakviesti dar pasilikti ir stebėti Lietuvos vyrų tinklinio rinktinės rytinę treniruotę.

Lietuvos tinklinio federacijos atstovai pakvietė visus atvykti į tarptautinį tinklinio turnyrą „Lithuania Open“, vyksiantį gegužės 22 – 24 d. Garliavos sporto ir kultūros centre, kuriame dalyvaus Švedijos, Danijos ir Gruzijos nacionalinės moterų ir vyrų rinktinės bei palaikyti savo šalies nacionalines rinktines.

 

Garliavos sporto ir kultūros centro                                                                                             direktoriaus pavaduotojas                                                                                                               Ričardas Adomavičius