Naujienos

2014-05-30
Geriausias „Tornado“ KM istorijoje sezonas uždarytas Garliavos sporto ir kultūros centre!

Gegužės 29 d., Garliavos sporto ir kultūros centre, Kauno „Tornado“ krepšinio mokykla iškilmingai uždarė XII – ąjį sezoną. Šventės metu buvo sužaistos finalinės „Tornadukų“ taurės rungtynės, išlydėti mokyklos absolventai, žiūrovų akis džiugino „Žalgirio“ šokėjos ir dėjimų į krepšį grupė „Born To Fly“. Geriausius mokyklos ugdytinius apdovanojo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

2013 – 2014 m. sezonas mokyklai buvo istorinis. 2000 m. gimimo berniukų komanda Tornado KM – „Viči“ (treneris Š. Zablockis) Lietuvos Moksleivių krepšinio lygos I divizione iškovojo sidabro medalius. 2002 m. g. berniukų komanda Tornado KM – „Fudo“ „Pirmojo iššūkio“ čempionate užėmė ketvirtąją vietą Lietuvoje, o antrajame divizione žaidžianti 1998 m. g. vaikinų komanda Tornado KM – „Asfina“ užsikabino bronzos medalius.

 „Tornado“ KM uždarymo šventės akcentu tapo jauniausiųjų mokyklos auklėtinių (gim. 2004 m.) finalinės rungtynės. Po ilgo rungtynių maratono į kovą dėl aukso medalių stojo Tornado KM – „Milikonys“ (treneris D. Mikulevičius) ir Tornado KM – „Žiburys“ (treneris A. Macijauskas).

 Rungtynių metu mokyklos direktorius Kęstutis Naruševičius bei Lietuvos Moksleivių krepšinio lygos direktorius Dainius Čiuprinskas statūlėlėmis bei atminimo dovanomis apdovanojo 2013 – 2014 m. sezono naudingiausio penketo žaidėjus. Atsiimti apdovanojimų buvo pakviesti Laurynas Virbalas (2002 m., Tornado KM – „Fudo“), Gytis Mačionis (2001 m., Tornado KM – „Sostena“, Tautvydas Kupstas ir Nedas Kancleris (2000 m., Tornado KM – „Viči“) bei Mantas Bruzga (1999 m. Tornado KM – „Scandagra“).

 Garliavos sporto ir kultūros centre vykusioje šventėje apsilankė ir Kauno rajono meras Valerijus Makūnas. „Tornado“ KM jau daugelį metų bendradarbiauja su Kauno rajono savivaldybe. Mokykloje sportuoja apie 200 vaikų iš Kauno rajono, treniruotės vyksta trijose Kauno raj. mokyklose. „Tornado“ krepšinio mokyklos vaikinų komanda pavadinimu Kauno raj. „Tornado“ gina mokyklos bei rajono garbę Lietuvos Regionų krepšinio lygoje, o namų rungtynes žaidžia Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje. Kauno rajono meras Valerijus Makūnas pasidžiaugė abipusiu bendradarbiavimu ir įteikė padėką ne tik mokyklos direktoriui K. Naruševičiui, bet ir geriausiam „Tornado“ KM auklėtiniui iš Kauno raj. – Rokui Jasiulevičiui.

 Renginio metu prizai buvo įteikti ir „Tornadiečių“ taurės nugalėtojams. 2003 m. g. ir vyresnių berniukų čempionais tapo Tornado KM – 2000 komanda (tren. Š. Zablockis), finale  įveikusi Tornado KM – „Dobkevičius“ (tren. Aivaras Grigaliūnas) ekipą.

 Ilgosios pertraukos metu, vedini mažųjų krepšininkų į salę įžengė mokyklos absolventai – 1996 m. gimę krepšininkai. Vaikinai už visus metus, praleistus „Tornado“ krepšinio mokykloje dėkojo ne tik treneriams Giedriui Žibėnui ir Modestui Gailiūnui, bet ir visam mokyklos trenerių kolektyvui, administracijai ir, žinoma, savo tėvams. Metais jaunesni jų draugai pradžiugino mokyklos absolventus tortu su „Tornado“ KM atributika.

 „Tornadukų“ rungtynėms artėjant į pabaigą, buvo apdovanota ir geriausia 2013/2014 m. sezono komanda. Pasiekusi geriausią rezultatą ir iškovojus sidabro medalius Lietuvos Moksleivių krepšinio lygoje, ja tapo Tornado KM – „Viči“ (2000 m.). Geriausio sezono trenerio apdovanojimą atsiėmė Tornado KM – „Viči“ treneris Šarūnas Zablockis, o sezono „Tornadiečio“ titulą gavo Justinas Ramanauskas.

 Galiausiai, nuaidėjus finalinei sirenai, medaliais ir rėmėjų dovanomis buvo apdovanoti „Tornadukų“ taurės nugalėtojai. Tornado KM – „Milikonys“ krepšininkai džiaugėsi pirmąja vieta, o Tornado KM – „Žiburys“ – antrąją.

 Renginio metus žiūrovus linksmino jumoro nestokojantis renginio vedėjas Karolis Tiškevičius,  mokyklos talismanas voveriukas Tornas, nuostabios „Žalgirio“ šokėjos, dėjimų į krepšį grupė „Born To Fly“, o akimirkas fiksavo Vytautas Mikaitis.

 Video:

https://www.youtube.com/watch?v=kv1touI33IY

 

„Tornado“ KM projektų vadovė Dovilė Kučinskienė