Naujienos

2019-03-01
„Gulbelė“ laimėjo antrą „Hoptrans Winter Open“ etapą iš eilės

Šakių „Gulbelės“ komanda laimėjo antrą „Hoptrans Winter Open“ 3x3 krepšinio žiemos sezono etapą iš eilės ir likus dar vienam etapui jau beveik užsitikrino nugalėtojų vardą.

Nacionalinėje krepšinio lygoje rungtyniaujančių Pauliaus Beliavičiaus, Marijaus Užupio, Aurelijaus Pukelio ir Šarūno Vingelio komanda finale rezultatu 21:12 įveikė „Ghetto Basket“ komandą iš Latvijos. Beje, tų pačių komandų dvikovą dar grupių etape rezultatu 21:6 taip pat laimėjo „Gulbelė“. Trečią vietą turnyre užėmė kita Latvijos komanda „Ghetto Family“.

Bendroje Lietuvos rinktinės įskaitoje 120 taškų įsirašiusi „Gulbelė“ dabar turi 430 taškų ir antroje vietoje esančią „Apes&Humans“ komandą jau lenkia 110 taškų, o tai reiškia, kad kovo 24 dieną vyksiančiame paskutiniame etape „Gulbelei“ užtektų surinkti bent 20 taškų ir ši komanda taptų Lietuvos 3x3 krepšinio rinktine, o vasarą dalyvautų Amsterdame vyksiančiame Pasaulio 3x3 krepšinio čempionate.

Beje, šį kartą pirmą kartą vyko ir Kauno rajono mokyklų merginų rinktinių čempionatas, kuriame pirmą vietą užėmė Domeikavos gimnazijos moksleivės. B grupėje jos įveikė Neveronių ir Akademijos komandas, pusfinalyje neturėjo daug vargo su Čekiškės gimnazija, o finale, po atkaklios kovos, dar kartą įveikė Neveronių komandą. Trečioje vietoje liko Čekiškės gimnazija.

Garliavos sporto ir kultūros centre tradiciškai buvo įteiktas apdovanojimas Kauno rajono mėnesio žmogui, kuriuo šį kartą tapo Neveronių folkloro ansamblio „Viešia” meno vadovė Jolanta Balnytė. Jolantos vadovaujamas kolektyvas dalyvauja įvairiuose šalies bei tarptautiniuose festivaliuose ir yra pelnęs daugybę apdovanojimų. 2017 metais konkurse „Išausta tapatybė” šio kolektyvo kostiumai buvo pripažinti gražiausiais, o šiemet ansamblis pelnė ir aukščiausią Lietuvos meno mėgėjų apdovanojimą „Aukso paukštę”. Beje, vasario 16 dieną ansamblis atšventė jau 20-ąjį savo gimtadienį.

Ansamblio meno vadovei J. Balnytei prizą įsteigė „Vytautas Mineral Spa“. Jai atiteko savaitgalis dviems LUX klasės kambaryje su ypatingais „Vytauto“ pusryčiais ir neribotu apsilankymu pirčių bei baseinų zonoje. Papildomai steigiame ESPA (Europos SPA asociacijos) žiuri apdovanojimu 2017 metais visoje Europoje geriausia procedūra panaudojant gamtinius išteklius, paskelbtą „Flow“ terapiją.

Renginio metu Garliavoje susirinkusius žiūrovus linksmino šokėjų bei „X Faktoriaus“ dalyvės Medos pasirodymai.

Kitas ir jau paskutinis „Hoptrans Winter Open“ žiemos sezono etapas Garliavoje vyks kovo 24 dieną.

 

Informacija: 3x3 krepšinio asociacija