Naujienos

2015-02-03
„Hoptrans-Sirenos“ apdovanotos geriausių Kauno rajono sportininkų rinkimuose

Kauno rajono savivaldybė sausio 30 dieną Garliavos sporto centre pagerbė geriausius 2014 metų rajono sportininkus, tarp kurių buvo ir „Hoptrans-Sirenų“ krepšininkės.

Iškilmingame renginyje buvo pagerbti ir apdovanoti geriausi praėjusių metų įvairių sričių sportininkai ir komandos, nebuvo pamiršti ir Kauno rajono sporto mokyklų auklėtiniai.

Iš Kauno rajono mero Valerijaus Makūno rankų padėkas atsiėmė ir „Hoptrans-Sirenų“ krepšininkės, vyriausiasis treneris Linas Šalkus bei fizinio parengimo treneris Marius Vadeikis. „Hoptrans-Sirenų“ ekipa buvo išrinkta geriausia 2014 metų rajono krepšinio komanda.

„Tokie renginiai visada yra labai malonūs, nes sportininkai per sezoną atiduoda daug jėgų, įdeda daug darbo ir garsina savo miestą, rajoną, todėl labai malonu, kad už tai mus prisimena, simboliškai apdovanoja ir pagerbia“, – džiaugėsi „Hoptrans-Sirenų“ direktorė Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė.

2014 metų sezone „Hoptrans-Sirenos“ tik per plauką liko be Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) bronzos medalių ir užėmė ketvirtą vietą. Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyre Kauno rajono komanda nukeliavo iki pusfinalio.

BC „Hoptrans-Sirenos“