Naujienos

2017-04-11
„Hoptrans-Sirenos“ dvigubai pagerino iki tol buvusį šio sezono lankomumo rekordą

Titulą ginančios Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ antrajame Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalo serijos mače užtikrintai 72:62 įveikė Marijampolės „Sūduvą“ ir išlygino finalo serijos rezultatą – 1:1. Tačiau tai buvo ne vienintelis svarbus rezultatas, kurį užfiksavo Garliavos klubas.

Antrajame finalo serijos susitikime buvo užfiksuotas šio sezono LMKL lankomumo rekordas, o iki šiol buvęs geriausias šio sezono rezultatas buvo pagerintas dvigubai. „Hoptrans-Sirenų“ ir „Sūduvos“ rungtynes stebėjo net 1100 žiūrovų. Iki šiol buvęs geriausias šio sezono rezultatas buvo užfiksuotas Marijampolėje, kur pirmąsias finalo serijos rungtynes stebėjo 511 žiūrovų.

Susirinkę sirgaliai turėjo progą ne tik stebėti intriguojančią finalo kovą, tačiau nuotaiką kėlė šokėjų ir gimnasčių pasirodymai, visi susirinkę buvo vaišinami „Oho“ įsteigtais traškučiais. Maža to, „TopSport“ žaidime vienam sirgaliui pavyko pataikyti iš aikštės vidurio ir taip jis iš karto gavo 300 eurų, o pridėjęs dar du tikslius mėginimus iš arčiau, į kišenę įsidėjo 320 eurų.

Praėjusio sezono LMKL lankomumo rekordas taip pat buvo užfiksuotas Garliavos sporto ir kultūros centre. Tuomet ketvirtąją LMKL finalo serijos kovą tarp „Hoptrans-Sirenų“ ir „Sūduvos“ stebėjo 1400 sirgalių. Tai yra trečias rezultatas pagal žiūrovų lankomumą per visą lygos istoriją.

Lankomumo rekordą Garliavoje sirgaliai dar turės progą pagerinti, nes jau aišku, kad ketvirtosios LMKL finalo serijos rungtynės šeštadienį, balandžio 15 dieną, vyks Kauno rajone. Prieš tai trečiasis serijos mačas balandžio 12 dieną bus žaidžiamas Marijampolėje.

Šaltinis: BC „Hoptrans-Sirenos“; Foto: Evaldas Šemiotas