Birželis 2020

P A T K P Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Artimiausiu metu renginių nėra.

Naujienos

2016-10-27
„Hoptrans-Sirenos“ prieš mačą Europos taurėje nusiteikusios kovingai

Jau šį vakarą Europos taurės turnyre debiutuos Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionės Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“. Garliavos sporto ir kultūros centre lietuvių laukia varžovės iš Vengrijos – Ceglėdo „CEKK“ klubo krepšininkės.

Europos taurėje taip pat debiutuosiančios vengrės atrankoje į pagrindinį turnyrą įveikė Krasnojarsko „Enisey“ ekipą, o pirmosiose tarpusavio rungtynėse nesustabdomai rungtyniavo trigubą dublį surinkusi serbė Maja Skorič, kuri prieš artėjantį susitikimą Garliavoje teigė, kad Kauno rajono ekipos nenuvertina.

„Apie šią komandą daug nežinome, nes mums tai pirmas kartas tokiame turnyre. Stengėmės surasti kuo įmanoma daugiau informacijos apie šią komandą ir manau, kad padarėme geriausia ką galėjome.

Gerbiame savo varžoves, žinome, kad tai gera komanda ir Lietuvos čempione tapo ne veltui. Į rungtynes neisime atsipalaidavusios, esame susikaupusios, o kaip bus, pamatysime per rungtynes“,– pasakojo 26-erių metų puolėja.

Krepšininkei pritarė ir vyriausias CEKK komandos treneris Laszlo Cziczas: „Apie varžoves nežinome daug, tačiau visi žino, kokios stiprios komandos žaidžia Europos taurėje.“

Istoriniai kovai besiruošiančios „Hoptrans-Sirenos“ taip pat nusiteikusios kovingai, tačiau nuotaikas gadina vis neapleidžiančios traumos ir galimybė treniruotis pilna jėga.

„Turime šiokių tokių problemų, nes paneles puola traumos, kai kurios treniruojasi turėdamos temperatūros. Tačiau ruošiamės ir tikimės, kad prieš rungtynes visos bus sveikos“, – mintimis prieš artėjančias rungtynes dalijosi dar prieš sezono pradžią trauma patyrusi, bet su komanda būnanti Gabrielė Gutkauskaitė.

Po kelio traumos po truputį įsivažiuojanti Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė vienu iš pagrindinių varžovių ginklų įvardijo jų tritaškių pataikymą bei išskyrė atrankoje į Europos taurės turnyrą nesustabdomai žaidusią vengrę Nora Nagy-Bujdoso.

„Kažko išskirti gal ir nereikėtų, tačiau N.Nagy-Bujdoso meta labai daug tritaškių, gerai pataiko, tad stengsimės ją uždengti, taip pat yra dvi stiprios aukštaūgės“, – pasakojo viena labiausiai patyrusių „Hoptrans-Sirenų“ žaidėjų.

Rungtynės Garliavos sporto centre ketvirtadienį prasidės 19.30 val. Rungtynes tiesiogiai transliuos DELFI TV.

Šaltinis: LMKL.lt