Naujienos

2017-12-08
„Hoptrans-Sirenos“ prisidėjo prie kilnaus tikslo: išpildė sergančio berniuko svajonę

Artėjant didžiosioms metų šventėms, Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ kartu su Rimanto Kaukėno paramos grupės fondu nusprendė išpildyti mažo berniuko svajonę. Šiais metais garliaviškės atsisakė idėjos tarpusavyje keisti dovanomis ir vietoj to dovaną nupirkti mažajam Deimantui.

„Treneris pasiūlė prisidėti prie Rimanto Kaukėno fondo, o tada visi kartu nusprendėme artėjančių Kalėdų proga išpildyti Deimanto svajonę. Nusprendėme pabūti Kalėdų senelio nykštukais ir atvežėme berniukui norimą dovaną – keturratį“,– apie išpildytą svajonę kalbėjo „Hoptrans-Sirenų“ kapitonė Eglė Malašauskė.

Vaikų namuose augęs bei apie mamą ir tėtį svajojęs mažasis Deimantas šiuo metu gyvena mylinčioje globėjų šeimoje, tačiau berniukas turi nemažai sveikatos problemų ir daug laiko praleidžia ligoninėje. Vaikučiui yra diagnozuotas fetalinis alkoholio sindromas, atopinis dermatitas, cista, berniukui yra suaugę du šonkauliai, dažnai trombocitai nukrenta iki nulio, būna statomos lašelinės. Vaikas turi ir daug kitų gretutinių sveikatos sutrikimų. Šiuo metu jo laukia dar viena labai rimta operacija.

Nepaisant sveikatos problemų, užaugęs Deimantas svajoja apie krepšininko karjerą, daug laiko vaikas svarstė ir apie policininko profesiją, kuomet galėtų saugoti žmones važinėdamas ant keturračio. Būtent šią vaiko svajonę paversti realybe nutarė „Hoptrans-Sirenų“ komanda ir padovanojo norimą keturratį.

Kauno rajono klubas Deimantą pasikvietė į treniruotę, kur nestigo juoko ir geros nuotaikos, o išpildyta svajonė visiems suteikė puikių akimirkų. Visa „Hoptrans-Sirenų“ komanda neslėpė emocijų bei džiaugėsi, kad galėjo prisidėti prie šios akcijos ir leisti berniukui pasijausti laimingesniu.

„Kai pamatėme, kaip berniukas nudžiugo, kai įteikėme dovaną – buvo tiesiog nuostabu“, – gražia iniciatyva džiaugėsi E. Malašauskė.

 

Info: lmkl.lt