Naujienos

2016-09-13
„Hoptrans-Sirenų“ gretose – vidurio puolėja iš NCAA

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionės Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ sustiprino vidurio puolėjų grandį – prie komandos prisijungė 24 metų amerikietė Tori Jarosz.

190 cm vidurio puolėja į Lietuvą atvyksta po mokslų Maristo koledže Niujorke, kur pastaruosius metus rungtyniavo NCAA, „Red Foxes“ ekipoje.

Praėjusį sezoną T.Jarosz keturis kartus buvo išrinkta lygos savaitės žaidėja ir buvo komandos lyderė. Amerikietė aikštelėje vidutiniškai praleisdavo po 31 minutę, rinkdavo 15,3 taško, sugriebdavo 7,3 kamuolio, atlikdavo 2,5 rezultatyvaus perdavimo, blokuodavo 2,5 varžovių metimo ir rinkdavo po 17,3 naudingumo balų.

Pasibaigus NCAA sezonui T.Jarosz spėjo pradėti ir profesionalės karjerą nuvykusi į Puerto Riką ir prisijungusi prie „Gigantes de Carolina“ ekipos. Vilkėdama šios komandos marškinėlius aukštaūgė sužaidė penkis susitikimus, per kuriuos vidutiniškai pelnydavo 7,6 taško, atkovodavo 7,4 kamuolio ir blokuodavo 1,4 kamuolio.

„Hoptrans-Sirenų“ naujokė T.Jarosz gali pasigirti ne tik geru žaidimu krepšinio aikštelėje, bet ir įspūdingai ištreniruotu kūnu. Krepšininkė laisvalaikiu užsiima kultūrizmu ir dalyvauja fitneso varžybose.

„Hoptrans-Sirenos“ šį tarpsezonį jau pratęsė sutartis su vyr. treneriu Linu Šalkumi, trenerio asistentu Ričardu Maceina, krepšininkėmis Gintare Jasiunskaite, Akvile Baronėnaite ir Kornelija Balčiūnaite. Galiojančius kontraktus su klubu turi bei kitą sezoną taip pat rungtyniaus gynėjos Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė ir Rasa Knyzaitė, puolėja Karolina Ambotaitė bei vidurio puolėja Livija Sakevičiutė.

Prie komandos taip pat prisijungė gynėja Dalia Belickaitė, įžaidėja Gabrielė Gutkauskaitė bei puolėja Eglė Tarasevičiūtė.

Kitą sezoną Kauno rajono klubas rungtyniaus ne tik LMKL, bet iškovojęs šalies čempionių titulą jėgas išbandys ir Europos taurės turnyre.

Info: lmkl.lt.

Foto: „Red Foxes“ klubas.