Naujienos

2017-09-27
„Hoptrans-Sirenų“ naujokė D. Saurazaitė: komandos pasirinkimą lėmė galimybė dirbti su treneriu M. Šerniumi

24-erių metų krepšininkė Dovilė Saurazaitė šį sezoną sustiprino Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) vicečempionių Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ gretas. Puikiai praėjusiose LMKL pirmenybėse rungtyniavusi gynėja neslepia, kad šį čempionatą jos tikslas yra ne tik geras asmeninis pasirodymas, bet ir patys aukščiausi komandos rezultatai.

Iš Marijampolės kilusi krepšininkė teigė, kad komandos pasirinkimui didelę įtaką turėjo ir tai, kad prie Kauno rajono klubo vairo stojo Lietuvos moterų krepšinio rinktinės treneris Mantas Šernius. Krepšininkė taip pat pasidalino mintimis apie prabėgusią vasarą bei kodėl gynėjai ji tapo ypatinga.

– Kas lėmė, kad nusprendėte pasirinkti „Hoptrans-Sirenų“ ekipą?

– Manau, kad mano pasirinkimą daugiausiai lėmė tai, kad šiuo metu mano gyvenimas labiausiai „sukasi“ aplink Kauną. Žinoma, viena iš priežasčių pasirinkti „Hoptrans-Sirenas“ buvo trenerio Manto Šerniaus atvykimas į komandą bei galimybė dirbti su juo.

– Kaip vyksta pasiruošimas sezonui? Kokį įspūdį jau teko susidaryti apie trenerį ir komandą?

– Pasiruošimas vyksta sklandžiai. Pradžioje daugiausiai dirbome su fizinio pasirengimo treneriu lauke, vėliau šiek tiek prijungėme darbą su kamuoliais, o dabar treniruotės jau persikėlė į sporto salę. Dabar įspūdžiai geri. Su treneriu geriau susipažinau jau vasarą, rinktinės metu, o komandos draugės yra daugiau ar mažiau visos pažįstamos.

– Per savo karjerą rungtyniavote Kauno ir Marijampolės ekipose. Ar nekyla minčių išbandyti legionierės karjerą?

– Neslėpsiu, bet jau keletą metų galvoju apie galimybę save išbandyti užsienio komandoje, bet vis viskas susiklosto taip, kad pasilieku Lietuvoje. Tačiau ateityje tokios galimybės neatmetu ir tikiuosi, kad pavyks.

– Per pastaruosius sezonus „Hoptrans-Sirenos“ tapo LMKL čempionėmis ir laimėjo sidabro medalius. Ar dabar jau pasikalbate apie artėjančio sezono tikslus?

– Manau, jog apie tai net ir kalbėti nereikia – visos nori ir siekia tik aukščiausių tikslų.

– Turbūt esate pažįstama su visomis komandos draugėmis iš anksčiau, tačiau su kuriomis palaikote artimiausius ryšius, o gal kartu leidžiate laisvalaikį?

– Taip, visos merginos yra žinomos. Geriausiai iš jų pažįstu Eglę ir Kristę, kadangi anksčiau teko ne kartą žaisti kartu.

– Kokius asmeninius tikslus sau keliate artėjantį sezoną?

– Prisidėti prie komandos pergalių bei kiek įmanoma daugiau patobulėti.

– Galbūt turite kažkokių hobių? Kaip leidžiate laisvalaikį?

– Mėgstu skaityti knygas ir žiūrėti filmus, tačiau šiuo metu nemažai laisvo laiko atima mokslai.

– Kokia buvo jūsų neseniai prabėgusi vasara? Galima sakyti, kad vasara buvo įspūdinga ir tuo, jog susižadėjote?

– Taip, ši vasara tapo įsimintina. Daugiausiai laiko užėmė krepšinis, kadangi beveik visą vasarą teko sportuoti ir nemažai keliauti kartu su moterų rinktine. Vėliau kartu su draugu išvykome į Nicą, kur, galima sakyti, visą vasarą vainikavo mūsų sužadėtuvės.

„Hoptrans-Sirenos“, LMKL