Naujienos

2017-02-02
„Hoptrans-Sirenų“ vyr. treneris Linas Šalkus neslėpė apmaudo dėl pramestų baudų metimų (VIDEO)

„Hoptrans-Sirenų“ vyr. treneris Linas Šalkus neslėpė apmaudo dėl pralaimėjimo ir dviejų pramestų Volhos Ziuzkovos baudų metimų susitikimo pabaigoje, kurie garliaviškėms galėjo padovanoti pergalę.

„Aš jau tai sakiau prieš sezoną, tačiau niekas nepasikeitė. Treniruočių pobūdis nepasikeitė, treneriai nepasikeitė, bet pasikeitė žaidėjos. Galbūt kiti žmonės nesupranta mano pageidavimų. Žaidžiame iš dviejų rungtynių, gali vienu tašku pralaimėti. Aš nekaltinu, tačiau tokiam žmogui neįmesti dviejų baudos metimų, nežinau. Toks gyvenimas. Taip pralaimėti yra ne tai, kad apmaudu, bet tiesiog nesąmonė.

Gynėmės, atrodo, neblogai, pradžioje gal nepataikėme, žaidimas buvo banguotas. Kai įmeti, reikia gintis sukandus dantis. Gynyba yra juodas darbas, bet tik tas gali atvesti į pergales. Dirbsime ir stengsimės“, – apie pralaimėjimo priežastis kalbėjo „Hoptrans-Sirenų“ treneris.

Tuo tarpu po pergalės „Kibirkšties“ vyr. trenerė Jurgita Štreimikytė-Virbickienė džiaugėsi, kad mačo pabaigoje jos auklėtinės gynėsi pagirtinai bei tikėjo iki rungtynių pabaigos, kas ir leido švęsti pergalę.

„Šiandien mūsų žaidimas labai bangavo, tačiau rungtyniavome iki galo. Turėjome problemų su dešine puse, bandėme pramušti sieną, nors kairėje pusėje mūsų laukė autostrada. Mums padėjo tikėjimas. Paskutines penkias minutes merginos gynyboje žaidė taip, kaip turėtų žaisti visą laiką, bet deja, pirmajame kėlinyje žaidžiame miegodamos. Jei lemiamame kėlinyje galime taip žaisti gynyboje, tai vadinasi, kad parako yra, o bėda yra kitur. Reikės tą bėdą rasti ir pakeisti iki kitų rungtynių.

Stengėmės rungtyniauti per Daugilę Šarauskaitę, tačiau ją kamuoliai ne visada po krepšiu pasiekdavo. Tai yra mūsų mažų žaidėjų problema. Neišeina priimti sprendimo greitai, o per tą laiką situacija pasikeičia, tačiau Daugilės žaidimu aš esu patenkinta, ji stengėsi daryti savo“, – po pergalingų rungtynių kalbėjo „Kibirkšties“ strategė.

Atsakomasis pusfinalio serijos mačas sostinėje vyks vasario 14 dieną.

Foto: Evaldas Šemiotas

Info: lmkl.lt

VIDEO:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=NsMhki5R7yE

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=NeZ68GuYMYs