Naujienos

2015-08-11
Į ŠEIMŲ PIKNIKĄ “IŠJUNK TELEVIZORIŲ”, GARLIAVIEČIAI RINKOSI NET LYJANT LIETUI!

Rugpjūčio 9d., Garliavoje vyko nuotaikingiausias, įdomiausias ir pats šeimyniškiausias piknikas “Išjunk televizorių”! Nors orai tądien buvo ypatingai nenuspėjami, o renginio pradžioje visus gaivino lietus, net ir tuomet susirinkę vaikai, tėveliai ir senjorai pūtė burbulus, taip pradėdami šių metų renginį. Neabejotinai, žmonių nusiteikimas paskatino debesis išsisklaidyti ir visos likusios šventės metu oras džiugino!

Be burbuliatoriaus, renginyje buvo galima išbandyti savo jėgas stalo žaidimų turnyre, kuris šiemet sulaukė ypatingai daug besivaržančių šeimynėlių. Tie, kurie nėra azartiški, kūrybinėse “Meno žaidimų” dirbtuvėlėse demonstravo savo meninius gabumus, gamindami įvairiaspalves gėles. Šalia “Meno žaidimų” buvo įrengtas fotografijų stendas/ instaliacija, prie kurios noriai fotografavosi šeimos bei draugai. Nors, šiemet blusų turgelis buvo nedidukas, bet jame buvo galima įsigyti įvairių smulkmenėlių, meno ar buities dirbinių, drabužėlių. Aktyvesniems šventės dalyviams vyko įvairios sportinės estafetės, o pasiilgusiems intelektualių veiklų – šmaikšti viktorina.

“Laisvojo mikrofono” metu, garliaviečiai įrodė, jog čia apstu talentingų žmonių. Algirdas, Steponas, Ievutė ir Eglutė dalyviams padovanojo gražią akordeonų muzikos programą, o talentingoji Indrė, kuri, šiemet žada dalyvauti Lietuvos ‘”X Faktoriuje””, įrodė, jog ji verta varžytis net gi su žymiomis Lietuvos žvaigždėmis!

Sutemus, šventės dalyviai plaukte plaukė į stadioną, nes čia jiems buvo rodomas labai gražus, nuotaikingas, Tauro films kūrybinės grupės kurtas filmas “Gustavo nuotykiai”. Sprendžiant iš šypsenų, juoko bei plojimų filmui pasibaigus, žiūrovai buvo sužavėti. Vakaras praėjo puikiai, na, o jo nebūtų buvę, jei ne šaunus Garliavos sporto ir kultūros centro kolektyvas, savanoriai, Kauno r. Viešoji biblioteka, šventės rėmėjai UAB “Naujasis nevėžis” bei geri draugai “Stabdyk nusikalstamumą” Kauno regiono skyrius.

Daugiau nuotraukų galite rasti čia >>>