Sausis 2021

P A T K P Š S
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
RĖMĖJAI:
ES investicijos

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Artimiausiu metu renginių nėra.

Naujienos

2018-08-06
Iš žaidynių Izraelyje grįžo su medaliais

Rugpjūčio 4 d. Izraelyje, Jeruzalėje baigėsi 52-osios Tarptautinės vaikų sporto žaidynės. Viename didžiausių vaikų sporto renginių pasaulyje Kauno rajono komandos atstovai iškovojo du sidabro medalius.

Lengvosios atletikos varžybose geriausiai sekėsi Jokūbui Zareckui. Iš Zapyškio kilęs sportininkas šuolio į tolį rungtyje, kurioje varžėsi 24 sportininkai, nušoko 6 m 35 cm ir iškovojo II-ąją vietą. Jis taip pat pagerino savo asmeninį rekordą. J. Zareckas dalyvavo ir 100 m. bėgimo rungties varžybose. Lengvaatletis varžėsi su 35 sportininkais ir pateko į finalinį bėgimą bei iškovojo aštuntąją vietą.

Dziudo atstovas Paulius Kryžiokas 55 kg svorio kategorijoje varžybų finale po atkaklios kovos pralaimėjo Izraelio atstovui ir iškovojo II vietą.

Į Jeruzalę iš Pakaunės buvo išvykę aštuoni sportininkai – keturi dziudistai ir keturi lengvaatlečiai. Vaikus lydėjo komandos vadovas Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjos pavaduotojas sportui Arūnas Talalas, treneriai Romualdas Pocius, Alfredas Starkevičius ir Kauno rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Šarūnas Šukevičius.

Kauno r. komanda didžiausiame Izraelio mieste ne tik intensyviai sportavo, bet dalyvavo ir edukaciniuose užsiėmimuose. Jaunuoliai aplankė žymias vietas – vaikščiojo po Jeruzalės senamiestį, nuvyko prie Raudų sienos, lankėsi Šventojo kapo bažnyčioje.

Pakaunės delegacijai daug įspūdžių paliko žaidynių atidarymo ir uždarymo šventės. „Renginiui organizatoriai ir dalyviai pasiruošė puikiai. Kitais metais 53-osioms žaidynėms, kurios vyks Rusijoje, Ufoje, Kauno r. sportininkai pradės ruoštis jau nuo dabar“, – sakė komandos vadovas A.Talalas.

Šiais metais Tarptautinėse vaikų sporto žaidynėse dalyvavo daugiau nei tūkstantis jaunųjų sportininkų iš trisdešimties pasaulio šalių – Kenijos, Australijos, Kosta Rikos, Kanados, Indijos, Pietų Korėjos, Meksikos ir kitų valstybių.

Lietuvai šiose žaidynėse atstovavo sportininkai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio ir Kauno rajono.

 

krs.lt  informacija