Birželis 2020

P A T K P Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Artimiausiu metu renginių nėra.

Naujienos

2014-02-11
Įveikta šaltoji mylia

Garliavos Jonučių vidurinė mokykla – aktyvi respublikinio projekto ,,Vaikų ir jaunimo Olimpinis ugdymas” dalyvė. Olimpinė ambasadorė Lina Palianskienė jau ėmė organizuoti naują renginį – Šaltosios olimpinės mylios bėgimą, skirtą Sočyje prasidedančioms Žiemos olimpinėms žaidynėms.

Organizatoriai pasakojo, kad vasario 5 d. mokykloje nuo ankstaus ryto plevėsavo klasių vėliavos, vyko repeticijos ir pasirengimas bėgimui. Palaikyti bėgikų rinkosi tėveliai ir seneliai.


Skambant iškilmingai muzikai į aikštę buvo įnešta Olimpinė ir klasių vėliavos. Olimpinę ugnį uždegė ketvirtokai. Pirmiausia į trasą išbėgo ketvirtokai, o paskui juos jaunesnieji. Nuo mokinių neatsiliko mokytojai ir tėveliai: su kūdikių ant rankų arba stumdami vežimėlį. Šiame bėgime dalyvavo ne tik Jonučių, bet ir Neveronių vidurinės bei Mastaičių pagrindinės mokyklos mokiniai.


Medaliai ir atminimo dovanos įteiktos greičiausiam, jauniausiam, vyriausiam bėgikui.

 

Atgauti išeikvotas jėgas prie karštos arbatos bei sausainių bėgikai ir sirgaliai susirinko Garliavos sporto centre. Jie dalijosi įspūdžiais, pasakojo per trumpą laiką patirtus nuotykius. Netrukus mokytoja Lina Palianskienė pakvietė visus rikiuotis apdovanojimų įteikimo ceremonijai.

 

 Didžiulė sporto salė buvo sausakimša: joje būriavosi daugybė dalyvių, svečių ir sirgalių. Pasidžiaugti sportininkais atvyko Garliavos seniūnė N. Tarvydienė ir  pavaduotoja  J. Seiliuvienė, Garliavos Sporto centro direktorius M. Norvaiša, pavaduotojas R. Adomavičius, Kauno rajono Švietimo ir sporto skyriaus Vedėjos pavaduotojas sportui G. Meška, Kūno kultūros mokytojų asociacijos viceprezidentas A. Pūras, LK KKC geoparamos skyriaus vyr. specialistas S. Michailovas, LK KMT kompiuterinių tinklų administratorius S. Šimkonis, Kauno r. Sporto mokyklos bei Garliavos Jonučių mokyklos administracijos atstovai.

 

Garliavos Jonučių mokyklos informacija, nuotraukos autorius Ričardas Adomavičius