Naujienos

2018-10-23
Kaimynų vakare skambios „Karaokė vakarienės“ dainos

   Spalio 19 d. Garliavos sporto ir kultūros centre Kaimynų vakaro metu, kurį iš dalies finansuoja Kauno rajono savivaldybė,  įvyko baigiamasis projekto „Dainuokime! Socialinė integracija Garliavos miesto bendruomenės grupei“ pasirodymas. Džiaugiamės, kad Garliavos sporto ir kultūros centras kartu su savo partneriais – bendruomene „Garliavos ąžuolas“ ir Garliavos neįgaliųjų draugija sėkmingai įgyvendino projektą, kurio tikslas buvo ugdyti ir stiprinti gebėjimus bei palaikyti socialinius ryšius su visuomene, mažinant socialinę atskirtį.

  Nuo rugsėjo vykusius mokymus savanoriams šiuolaikiškai ir interaktyviai vedė kompetetingi lektoriai – dr. Justinas Kisieliauskas ir Aušra Tamėnienė. Dainavimo užsiėmimai vyko ne tik Garliavos sporto ir kultūros centre, bet ir Garliavos neįgaliųjų draugijoje, kur visi kartu mokėsi, diskutavo ir dainavo. Projekto dalyviai turėjo galimybę prisidėti ir prie renginio organizavimo veiklų bei iš arčiau susipažinti su Garliavos sporto ir kultūros centro patalpomis bei darbuotojais.

  „Karaokė vakarienės“ metu savanoriai pristatė ir atliko per mokymus paruoštą dainų programą su integruotais judesio elementais. Dalyviai ne tik dainavo, bet kvietė ir susirinkusius smagiai palinguoti bei pritarti skambančiai melodijai.

   Po renginio, visiems projekto dalyviams ir savanoriams bei lektoriams, Garliavos sporto ir kultūros centro direktorius Marius Norvaiša, pasidžiaugdamas gražiai atlikta programa ir aktyviu dalyvavimu,  įteikė pažymėjimus bei atminimo suvenyrus. Taip pat padėkota Garliavos neįgaliųjų draugijos ansamblio „Šarma“ vadovei Violetai Traškevičienei už iniciatyvas ir gerą nuotaiką.

   Projekto pabaiga numatyta 2019 m. kovą. Iki to laiko projekto dalyvių ir savanorių dar laukia 2 išvykos į pasirinktus sociokoltūrinius renginius. Projektas finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.