Naujienos

2020-07-24
Kaimynystės parko amfiteatro auditorija – nuostabi!

Ak, tas nenuspėjamas Lietuvos oras! Liepos  23 –iąją - visą kiaurą dieną debesys maišėsi su vėju, saulės ,,fotoblyksniais” ir teškančiais lietaus lašais ant atsitiktinių praeivių. Tačiau…paskelbtas 2020 –ųjų vasaros ketvirtadienio renginių ciklas Garliavoje ,,Skambantis parkas” tęsėsi sėkmingai. Likus valandai - staiga prasisklaidė debesys ir ,,įsijungė” natūralus amfiteatro apšvietimas – saulė. Besirenkantys žiūrovai patvirtino – čia buriasi pastovi, reikli ir vis pasipildanti auditorija.

 Džiugu, kad dvi jaunos, ambicingos, bet labai nuoširdžios pop muzikos atlikėjos A. Krivickaitė bei M. Grigaitė – pateisino žiūrovų lūkesčius. Žinoma, jaudulys daro įtaką, bet finalinės koncerto dainos, atliekamos Austėjos, patvirtino – auga puiki talentinga jaunoji karta ir jautrus klausytojas.  Austėja jau yra koncertavusi Garliavos žiūrovams Medikų padėkos koncerte pirmąją šios vasaros dieną. Būtent tada ir buvo sutarta apie galimą tolimesnį bendravimą renginiuose, kuriuos organizuoja Garliavos sporto ir kultūros centras. Tikimės, kad šis koncertas tikrai nepaskutinis.

Liepos  30 d. 19 val. kviečiame vėl visus į Garliavos Kaimynystės parką (Vytauto g. 132). Jūsų dėmesiui - neįtikėtinai talentingas ir nuotaikingas Ežerėlio kultūros centro muzikinis kolektyvas ,,Samanėlė” (vad. R.Marma). (Ir neapsigaukite su kolektyvo pavadinimu - ,,apsamanojimu – net nekvepia”.)

 

Režisierė ir renginių organizatorė Z. Butiškytė