Naujienos

2015-09-16
KAUNO RAJONE ĮSIBĖGĖJA PROJEKTAS “VASARA TINKLINIO AIKŠTELĖJE”

Džiaugiamės šaunia Jaunųjų Lyderių asociacijos jaunimo idėja skatinti gyventojus aktyviai leisti laisvalaikį ir populiarinti tinklinio sportą Kauno rajone. Tad bendradarbiaujant su Garliavos sporto ir kultūros centru ir gimė projektas „Vasara tinklinio aikštelėje“.

Vienas iš svarbiausių tikslų – atsižvelgiant į Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) rekomendacijas, keisti žmonių gyvenimo būdą, skatinti juos aktyviai leisti laisvalaikį, sportuoti. Projekto „Vasara tinklinio aikštelėje“ vadovas Artūras Kuzmickas pabrėžia: „Svarbu sukurti kuo daugiau sporto infrastruktūros objektų ir sudaryti palankias sąlygas visiems Kauno rajono gyventojams dalyvauti sveikatingumo renginiuose bei individualiai sportuoti“.

Praėjusią savaitę Garliavos sporto ir kultūros centro direktorius Marius Norvaiša kartu su Kauno rajono tarybos ir Jaunųjų lyderių asociacijos nariu Vyteniu Vitkausku, Jaunųjų lyderių asociacijos pirmininku Laurynu Diliu bei Jonučių progimnazijos direktorium Jonu Petkevičium susitiko Garliavoje prie sporto ir kultūros centro, kur yra numatyta įrengti vieną iš dviejų tinklinio aikštelių. Aptarėme galimas vietas tinklinio aikštelei įrengti.

Atsižvelgiant į tai, jog mažesnės rajono seniūnijos labai dažnai lieka didesnių projektų nuošalyje, į projektą buvo įtraukta ir Neveronių seniūnija, kurioje taip pat yra numatyta įrengti antroji tinklinio aikštelė. Vietą aikštelei apžiūrėjome kartu su Neveronių seniūnijos seniūne Aldona Petkevičiene bei Neveronių jaunimo centro pirmininke Edita Činikaite.

Projekto „Vasara tinklinio aikštelėje“ dėka bus ne tik įrengtos dvi tinklinio aikštelės, bet ir surengtas puikus sportinis turnyras Kauno rajono šeimoms, į tinklinio aikšteles galės patekti visi mėgstantys tinklinį gyventojai.

Tikimasi, jog šio projekto dėka tinklinio sportas išpopuliarės Kauno rajone ir tai paskatins kitas rajono gyvenvietes rengti panašaus pobūdžio projektus. Svarbiausia, jog Kauno rajone atsirastų viešosios sporto infrastruktūros, kurių dėka gyventojai galėtų pradėti aktyviau leisti laisvalaikį.

Ši Kauno rajono jaunųjų lyderių asociacijos idėja savalaikė ir yra labai laukiama Kauno rajono jaunimo tarpe. Šį projektą ketinama tęsti ir plėsti ir kitose seniūnijose, skleidžiant fizinio aktyvumo ir sveiko laisvalaikio formas Kauno rajono bendruomenėse: - teigia Kauno rajono jaunųjų lyderių asociacijos pirmininkas Laurynas Dilys.