Naujienos

2016-06-07
KAUNO RAJONO SENIŪNIJŲ SPORTO ŽAIDYNĖS 2016

Šį šeštadienį, birželio 11 d. 10 val., Kauno rajono Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos sporto bazėje (Mokyklos g. 5, Akademija, LT-53067 Kauno rajonas), vyks Kauno rajono seniūnijų sporto žaidynės, kuriose savo seniūnijas atstovaus geriausi sportininkai.

Žaidynių dalyvių amžius - 20 metų ir vyresni. Žaidynėse turi dalyvauti seniūnijų komandos, kurias sudaro šiose seniūnijose gyvenamąją vietą deklaravę gyventojai.

Siekiant skatinti mėgėjų sportą ir apriboti profesionalų bei didelio meistriškumo sportininkų dalyvavimą, seniūnijų sporto žaidynėse neleidžiama dalyvauti, 2015 ir 2016 metų šalies jaunimo ir suaugusiųjų sporto šakų Lietuvos čempionatų, aukščiausiosios, A ir I lygos sportininkams. Taip pat žaidynėse negali dalyvauti LKL, NKL ir RKL (RKAL ir RKBL), LMKL(Akvil4s lygos leidžiama), LSKL lygos ir LKF taurės varžybose dalyvavę žaidėjai bei Lietuvos tinklinio čempionato, aukščiausios lygos ir I lygos sportininkai. Sportininkas gali dalyvauti tik vienos sporto šakos varžybose.

 

Programa:

  1. Krepšinis 3 x 3. Komandą sudaro 4 žaidėjai ir vadovas. Vyrų komandos rungtyniauja dviejose amžiaus grupėse: 20 – 40 metų, 41 m. ir vyresni. Moterys - vienoje , 20 metų ir vyresnės.

 

  1. Futbolas 5 x 5. Aikštėje žaidžiama 5 x 5 ir vartininkas. Komandos sudėtis: 5 žaidėjai, 2 atsarginiai, vartininkas ir komandos vadovas.
  2. Stalo tenisas. Komandos sudėtis 2 vyrai, 1 moteris ir vadovas.
  3. Šaškės. Komandos sudėtis 2 vyrai, 1 moteris ir vadovas.

 

  1. Kulkinis šaudymas. Komandos sudėtis 3 dalyviai.

 

  1. Šachmatai. Komandos sudėtis 2 vyrai, 1 moteris ir vadovas.

 

  1. Smiginis. Komandos sudėtis 2 vyrai, 1 moteris ir vadovas.

 

8. Parko tinklinis 3 x 3. Rungtyniauja vyrų ir moterų komandos. Komandos sudėtis 3 žaidėjai,          atsarginis ir komandos vadovas.

9. Seniūnų trikovė. Dalyvauja seniūnai arba jų pavaduotojai.

 

   

 Varžybų sąlygos:

 - parko tinklinio, krepšinio, stalo teniso, futbolo, šachmatų ir šaškių varžybų sistema, bus paskelbta gavus seniūnijų paraiškas;

- krepšinio varžybose užsiregistravus 9 ir daugiau komandų atskirose amžiaus grupėse, bus          organizuojamos atrankinės varžybos.

- šaudymo varžybos vyks pneumatiniu šautuvu, trys bandomieji ir 10 užskaitinių šūvių;

- smiginio varžybose metama į taikinį aštuonis kartus po tris strėlytes;

- seniūnų trikovė vykdoma atskirai vyrams ir moterims: smiginis, šaudymo varžybos ir viena atrakcioninė rungtis.

 Nugalėtojų nustatymas:

 - sporto šakų varžybų nugalėtojai nustatomi pagal galiojančias tos sporto šakos taisykles;

- žaidynių nugalėtojai ir prizininkai nustatomi tokiu principu: laimėjus sporto šakos varžybas seniūnija gauna vienu tašku daugiau negu varžybose dalyvavo komandų, už antrą vietą -dviem taškais mažiau, už trečią - trim taškais mažiau ir t.t.

 Įskaita ir apdovanojimas:

 - vykdoma komandinė įskaita tarp dviejų seniūnijų grupių: I grupę sudaro seniūnijos, turinčios daugiau kaip 2500 gyventojų, II grupę – mažesnės seniūnijos(1 priedas);

- žaidynių komandos nugalėtojos apdovanojamos diplomais ir taurėmis;

- sportininkai varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanojami medaliais ir diplomais;

- seniūnijos nugalėtojos ir prizininkės apdovanojamos taurėmis.

 

Kviečiu Garliavos seniūnijos sportininkus dalyvauti šiose sporto žaidynėse ir garbingai atstovauti Garliavą.

Ričardas Adomavičius tel. 8646 26779

Direktoriaus pavaduotojas sportui

Kauno r. Garliavos sporto ir kultūros centras