Naujienos

2016-06-14
Kauno rajono seniūnijų sporto žaidynėse išaiškinti geriausieji

Savaitgalį Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos sporto bazėje vyko 2016 metų Kauno rajono seniūnijų sporto žaidynės. Jose dalyvavo apie 400 sporto entuziastų, norinčių išbandyti savo jėgas.

Buvo varžomasi aštuonių sporto šakų varžybose: vyrų ir moterų parko tinklinio, šaškių, šachmatų, kulkinio šaudymo, smiginio, futbolo, stalo teniso, vyrų krepšinio (20 – 40 metų ir 41 metų ir vyresni) ir moterų krepšinio.

Seniūnai jėgas galėjo išbandyti atskirose trikovės varžybose, kurias sudarė smiginio, šaudymo varžybos ir viktorina apie sportą ir Kauno rajoną.

Daugiausiai komandų atvyko iš Neveronių, Akademijos, Raudondvario, Garliavos miesto, Domeikavos, Ežerėlio, Kačerginės seniūnijų. Iš viso dalyvavo 103 įvairių sporto šakų komandos iš 22 rajono seniūnijų.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad tarp didžiųjų seniūnijų pirmąją vietą iškovojo Garliavos miesto seniūnijos komanda, antrąją užėmė Raudondvario seniūnijos atstovai, trečiąją – Neveronių sportininkai.

Mažųjų seniūnijų grupėje nepralenkiama buvo Ežerėlio seniūnija, antri liko Kačerginės seniūnijos sportininkai, o treti - Batniavos atstovai.

 

Visos komandos, laimėjusios pirmąsias vietas, iškovojo teisę atstovauti savo seniūnijai ir Kauno rajonui  IX – ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etapo, apskrities, varžybose. Šiais metais jos vyks Jonavoje. Mūsų rajono komandos dėl teisės patekti į finalines IX Lietuvos seniūnijų sporto žaidynes, kurios rugsėjo mėnesį vyks Kėdainiuose, kovos su Jonavos, Kaišiadorių, Kėdainių, Ukmergės, Anykščių, Birštono rajonų, Kauno miesto ir Elektrėnų savivaldybės komandomis.   

 

www.krs.lt