Naujienos

2016-10-06
Komandų vyr. trenerių interviu po LMKL starto

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) sezono startas pažymėtas čempionių pralaimėjimu. Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ namuose 55:67 nusileido bronzos medalių laimėtojai Vilniaus „Kibirkščiai“.

Po rungtynių abiejų komandų vyr. treneriai davė išsamų interviu, kur L.Šalkus guodėsi dėl traumų, o Štreimikytė-Verbickienė džiaugėsi komandos potencialu:

„Hoptrans-Sirenų“ vyr. treneris Linas Šalkus po susitikimo dėl pralaimėjimo kaltino prastą komandos pataikymą bei manė, kad komandą iš vėžių kiek išmušė šventinis sezono atidarymas prieš rungtynes.

„Pralošėme. Kas nutiko? Patys matėte, nepataikėme laisvos, nepataikėme tritaškių, baudų metimų. Pasiklauskite pas trenerį Adomaitį – atidarymas ir „baronka“. Šventė yra, kai eini sekmadieniais į bažnyčią, šventė gali būti rinkimai, o čia rungtynės. Padarai apšilimą, tada šokiai, dainos, estrada… Galbūt nuteikė ne taip“, – pralaimėjimo priežasčių ieškojo L.Šalkus.

Šiame susitikime LMKL čempionės negalėjo rungtyniauti visu pajėgumu – prieš sezoną kelio traumą patyrė pagrindinė komandos įžaidėja Gabrielė Gutkauskaitė, rungtynių metu susižeidė Rasa Knyzaitė, traumuotos žaidė Eglė Tarasevičiūtė ir Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė.

„Traumos mums taip pat pakišo koją. Rasa Knyzaitė gavo traumą, Eglė Tarasevičiūtė ir Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė apibintuotomis kojomis. Šiais metais mus užpuolė traumos“, – kalbėjo „Hoptrans-Sirenų“ treneris.

Kol kas neaišku, kiek rimta G.Gutkauskaitės trauma ir kada įžaidėja galės sugrįžti ant parketo.

Garliaviškių gretose nepasirodė ir amerikiete Candace Williams, kuri buvo pasikviesta peržiūrai, bet komandoje sau vietos nerado: „Atvažiavo, perėjo du kartus per aikštelę ir išvažiavo. Turi būti gera aikštelėje, nesvarbu, ką kalba agentai.“

Tuo tarpu „Kibirkšties“ vyr. trenerė Jurgita Štreimikytė-Virbickienė tikino, kad apie komandos pajėgumus dar spręsti anksti. Pasak patyrusios trenerės, abi komandos nerodė savo geriausio žaidimo.

„Tai tik pirmosios sezono rungtynės, todėl manau, kad nei mes, nei „Hoptrans-Sirenos“ nežaidė taip, kaip žaidė praėjusios sezono pabaigoje. Esame pradinėje fazėje ir , manau, pajėgumas dar įsibėgės lapkričio ar gruodžio mėnesį“, – po pergalės kalbėjo „Kibirkšties“ strategė.

Vilniečių trenerė įsitikinusi, kad jos auklėtinės turi daug potencialo ir šį sezoną įdėjusios daug darbo gali pasiekti labai gerų rezultatų.

„Kibirkštis“ turi tikrai labai didelį potencialą, tačiau pačios merginos turi tuo patikėti, jos gali žaisti daug geriau, daug agresyviau. Nors visi mus laikė komanda, kuri nepataiko tritaškių, tačiau šiandien mes parodėme ką kitą. Reikia daug darbo, tikėjimo savimi ir rezultatai gali būti visai kitokie“, – mintimis dalijosi J.Štreimikytė-Virbickienė.

VIDEO. Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ vyr. trenerio Lino Šalkaus interviu:

https://www.youtube.com/watch?v=c6MTj1F-9Xc

VIDEO. Vilniaus „Kibirkšties“ vyr. trenerės Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės interviu:

https://www.youtube.com/watch?v=B8vRoWr3BIk

 

Šaltinis: lmkl.lt