Gruodis 2020

P A T K P Š S
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
RĖMĖJAI:
ES investicijos

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Artimiausiu metu renginių nėra.

Naujienos

2014-10-13
Kristijono Donelaičio pamokslai aidėjo Garliavoje

Daugeliui metų laikai asocijuojasi su tam tikrais žmonių gyvenimo tarpsniais. Pavasaris – vaikystė, jaunystė žydėjimo laikas, o tuo tarpu ruduo – senatvė, gyvenimo rudenėlis. Bet ar tikrai? Rudenį gamta pasipuošia tokiomis spalvomis, kokių išgauti nepavyksta net puikiausiam dailininkui. Taip ir žmogus sukaupęs tiek išminties, patirties tarsi įgyja naujų spalvų, išgyvena antrąjį savo pavasarį. Atsidėkojant už sukauptus metus ir trumpam pabėgant nuo kasdienos vargų kasmet spalio 1 d. švenčiama pagyvenusių žmonių diena, o visą mėnesį vykstantys renginiai skirti senjorams pagerbti.

Praėjusią sekmadienio popietę, spalio 12 dieną Garliavos Jonučių progimnazijos salėje vyko koncertas skirtas šiai gražiai progai prisiminti. Koncerte buvo galima išgirsti Kauno valstybinio choro (vadovas ir dirigentas – Petras Bingelis) ir aktoriaus Dainiaus Svobono paruoštą programą „Taip Donelaiti!“. Susirinkusieji už simbolinę kainą  išgirdo meistriškai skaitomus Kristijono Donelaičio tekstus, Vlado Švedo, Giedriaus Kuprevičiaus, Algimanto Bražinsko, Vidmanto Bartulio chorinę muziką ir liuteronų giesmes. Programa taip pat skirta Kristijono Donelaičio 300-ųjų gimimo metinių jubiliejui paminėti.

Po įsimintino koncerto žiūrovus pasveikino ir neišsenkančios sveikatos linkėjo Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Povilaitis. O Garliavos sporto ir kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Živilė Girdauskaitė ir renginių organizatorė Augustina Kinderytė dovanojo išminties simbolius – obuolius, puoštus pasaulio šviesuolių mintimis. Tikimasi, kad tokios kultūringos ir prasmingos popietės vyks dažniau ir pritrauks vis daugiau Garliavos gyventojų.

 

Garliavos sporto ir kultūros centro

Režisierė ir renginių organizatorė

Augustina Kinderytė