Naujienos

2016-11-26
Garliavos sporto ir kultūros centre vyks linijinių šokių čempionatas

Lapkričio 26-27 d. Kauno rajone, Garliavos sporto ir kultūros centre, pirmą kartą vyks Lietuvos KLŠA Line Dance (linijinių) šokių čempionatas ir 2016 m. Line Dance (linijinių) šokių reitingo apdovanojimai.

Tai – pačios svarbiausios metų varžybos, nes jose apdovanojami ne tik šiose varžybose geriausiai pasirodę dalyviai, bet ir per metus organizuojamose varžybose savo amžiaus ir lygio kategorijose geriausiai pasirodę šokėjai.

Linijinių šokių varžybose šokėjai varžosi tarpusavyje, susiskirstę pagal šokimo lygį bei amžių. Nuo 2016 m. Kantri ir linijinių šokių asociacija įvedė naują varžybų rungtį – Family. Jos tikslas – sujungti šokančius šeimos narius, susietus giminystės ar vedybiniais ryšiais –. tėvai ir vaikai; seneliai ir anūkai; tetos, dėdės ir dukterėčios, sūnėnai, vyras ir žmona. Taip skatinama ne tik sportuoti, bet ir gerinti šeimos ryšius.

Kantri ir linijinių šokių asociacija (įkurta 2006 m. rugsėjo mėn. 01 d.) remia visas Lietuvoje organizuojamas varžybas, kiekvienais metais organizuoja linijinių šokių seminarus, į kuriuos kviečia aukščiausio lygio užsienio teisėjus-instruktorius ir sudaro galimybę visai inijinių šokių bendruominei išmokti naujų šokių, tobulinti jų techniką. Vadovai dalinasi savo patirtimi, parsivežta iš įvairių varžybų ir mokymų užsienyje.

Kantri ir linijinių šokių asociacija taiko Pasaulio kantri linijinių šokių federacijos (ang. World Country Dance Federation – WCDF, www.worldcdf.com) linijinių šokių konkursų organizavimo principus ir teisėjavimo taisykles, pritaikytas Lietuvos linijinių šokių bendruomenei.

http://www.regionunaujienos.lt/

http://www.linijiniaisokiai.lt/