Naujienos

2016-08-07
Kviečiame į šeimų pikniką “Išjunk TV- III” Garliavoje!

Garliavos sporto ir kultūros centras kviečia rugpjūčio 7 d., sekmadienio popietę, visus garliaviečius ir miesto svečius vėl susitikti jau trečią kartą organizuojamame šeimų piknike ,,Išjunk televizorių!“ ( Vasario 16-osios g. 8).

  Renginį pradėsime 16 val. burbuliatoriumi, tad atsineškite muilo burbulų, kuriais pripildysime visą Jonučių gimnazijos stadioną. Nežinantiems kaip juos pasigaminti - padalinsime  muilo burbulų receptukus.  Apie 16.30 val. prasidės stalo žaidimų turnyras, kuriame gali dalyvauti visi norintieji. Mėgstantys aktyvesnę veiklą, galės save išbandyti sportinėse rungtyse: petankėje, linksmosiose estafetėse ar šeimų varžytuvėse, MM (mažojo metiko) čempionate, močiučių ir senelių siūlo vyniojimo rungtynėse ir kt.. Aktyviausių dalyvių laukia mūsų pikniko rėmėjų prizai!

                      Veiks Blusų turgelis norintiems mainyti ar parduoti, pirkti ar dovanoti. O tie, kas žada tiesiog atiduoti nereikalingas knygas, žaislus, smulkius buities daiktus – galės juos tiesiog palikti Dovanų lentynėlėje – kam reikės, tas atras ir apsidžiaugs.

 

                       Apie 18.30 val. pradėsime Atostogaujančių Protų mūšį, kurio tema „Stebuklingas langas“ (viskas apie kiną). Klausimai tikrai nesunkūs, juk atostogos! Protų mūšį pakeis laisvasis mikrofonas visiems: „Imu ir dainuoju / groju / juokauju“. Laisvuoju mikrofonu gales pasinaudoti kiekvienas, norintis, būti išgirstas.

                      Maloni naujiena: piknike finišuos Garliavos sporto ir kultūros centro projektas ,,Trumpametražių filmų mėgėjų kino festivalis „NAUJO/KAS?“. Apdovanosime  laureatus, peržiūrėsime dalyvių sukurtus filmukus, vyks diskusija ant pievelės „Kas tas kinas?“, dalyvaus  šio festivalio dėstytojai. (Beje, ar žinojote, kad 1908 m. Garliavoje atidarytas kino teatras, kuris buvo pirmasis Lietuvos provincijoje?)

Kinas po atviru dangumi prasidės apie 22.15 val..  Šiemet, iš pasiūlytų demonstruoti filmų, ryškią žiūrovų persvarą internetiniame balsavime pelnė 2013 m. sukurta kino juosta ,,APGAULĖS MEISTRAI“. Nepamirškite atsinešti pledukų, arbatos ar kavos.

Jei norėsite, galėsite pasmaližiauti Linksmosios ledų mašinėlės siūlomais skanėstais ar Piri Piri maisto furgonėlio užkandžiais.  Vaikučius džiugins batutai, veiks Kūrybinės dirbtuvėlės mažiems ir dideliems!Visi norintieji įsiamžins pikniko fotografijų stende.

Dėkojame mūsų renginio rėmėjams: Kauno rajono savivaldybei, UAB “Baltijos polistirenui”, UAB “Naujasis Nevėžis”, UAB Fotospektrui.

Laukiame visų piknike, o jei oro sąlygos neleis būti lauke – pakviesime į sporto ir kultūros centro patalpas – vietos tikrai užteks. Kviečiame!

Rengėjai: Garliavos sporto ir kultūros centras