Birželis 2020

P A T K P Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Artimiausiu metu renginių nėra.

Naujienos

2014-12-08
Kviečiame į stebuklų sūkurį ledinėje Garliavoje!

 

Jau netrukus, Gruodžio 12 d. 17 val. 30 min. Garliavoje prasidės stebuklingas Kalėdine dvasia alsuojantis šventinių renginių maratonas. Šiais metais organizatoriai nusprendė žaismingai išspręsti sniego trūkumą prieš gražiausias metų šventes ir kartu su Garliavos bendruomene sukurti stebuklą. Jau kitą savaitę Garliava pasipuoš sidabriniu šerkšnu ir taps Ledo karalyste. Visos Garliavos įstaigos, namų bendrijos ir nuosavų kiemų šeimininkai bus raginami baltai papuošti savo kiemus, o į Kalėdinės eglutės įžiebimo šventę visi kviečiami ateiti apsirengę baltai ar bent su baltu aprangos akcentu. Visi baltai pasipuošę garliaviečiai susirinks aikštelėje prie Garliavos seniūnijos, kur stebuklingai bus įžiebiama pagrindinė miesto eglutė.

Nuo pat šventės pradžios, kurią ves pati Ledo karalienė pažadama jog netrūks nei staigmenų, nei dovanų, nei malonaus šventinio šurmulio. Nušvitusi Kalėdų eglutė, šventiniai fejerverkai privilios ir jau visus metus nebuvusį Kalėdų senelį, kuris kiek žinoma šiais metais paruošė ne tik didžiulį maišą dovanų, bet ir siurprizų, kurių niekur kitur neteks pamatyti.

Po eglutės įžiebimo, triukšminga balta eisena pajudės iki Garliavos sporto ir kultūros centro. Čia dar kartą Kalėdinei eglutei įpūsime gyvybės ir Kalėdų senelio ir Ledo karalienės pagalba atidarysime Kauno rajone neregėtą atrakciją – nemokamą ledo čiuožyklą. Vieni pirmųjų ledo tvirtumą išbandys ir neįtikėtinus dailiojo čiuožimo sugebėjimus demonstruos jaunieji Kauno dailiojo čiuožimo profesionalai.

Po ledo čiuožyklos atidarymo, visi susirinkusieji bus kviečiami į šventinį koncertą, kuriame pasirodys visų Garliavos ugdymo įstaigų auklėtiniai. Jie pademonstruos smagiausius ir balčiausius kalėdinius pasirodymus, kuriuos ruošė visus metus. Koncerto kulminacija – Kauno studentiškojo choro koncertas. Choro nariai, žadėjo specialią programą, kuri kaip ir visas dienos renginys bus kupinas stebuklų.

Renginį užbaigs Kalėdų senelio paruoštų dovanų dalybos visiems susirinkusiems vaikams. Šiais metais jis pasiruošęs atlaikyti minią baltai pasipuošusių mažųjų ledinukų ir pažadėjo, kad dovanų užteks visiems.

Gruodžio 12 dieną vykstantis renginys – Kalėdinių renginių ciklo pradžia. Nuo eglutės įžiebimo (gruodžio 13, 19,20 ir sausio 2, 3, 6) veiks Kalėdinis paštas, kūrybinės dirbtuvės, šalia ledo čiuožyklos bus dalinama kava, arbata ir meduoliai, netrūks kalėdinės muzikos, o dar kiek žaidimų, estafečių ir įvairių atrakcijų vyks ant ledo organizatoriams net sunku ir išvardinti. Todėl visi, pasipuošę baltai, kviečiami į gruodžio 12 d. 17 val. 30 min. vykstantį šventinį Kalėdinės eglutės įžiebimą aikštelėje prie Garliavos seniūnijos ir  nuolatos sekite atsinaujinančią informaciją Garliavos sporto ir kultūros centro internetiniame puslapyje.

 

Augustina Kinderytė

Garliavos sporto ir kultūros centro

režisierė ir renginių organizatorė