Naujienos

2016-10-03
LČ: LYDERIŲ DVIKOVOJE – NUGALĖJO GARLIAVIETĖS

Šeštadienį, Garliavos sporto ir kultūros centro salėje, buvo užbaigtos Lietuvos moterų rankinio lygos pirmojo turo kovos tarp šalies šios sporto šakos lyderių HC „Garliava SM-CASCADA“ ir „ACME-Žalgiris“ komandų. Lyderių dvikovą laimėjo aikštelės šeimininkės Garliavos rankininkės rezultatu 31:28(13:11) ir atsirevanšavo už prieš pusantros savaitės patirtą pralaimėjimą Baltijos lygos ture santykiu 20:25(9:12).

Nugalėtojų komandoje lyderio vaidmens ėmėsi ir net 10 taiklių metimų atliko Laura Masiulevičiūtė, jai sėkmingai talkino kitos jaunimo grupės atstovės Karolina Sparnauskaitė (5 įv.), Ugnė Slavėnaitė, Gabija Kleizaitė ir Emilė Aglinskaitė (po 4 įv.), o taip pat Laima Bernatavičiūtė (2 įv.), Kamilė Bušaitė ir Greta Rinkevičiūtė (po 1 įv.).

Kauniečių gretose pasižymėjo Klaudija Šidlauskytė (7 įv.), Inesa Verbovik ir Dovilė Ilčiukaitė (po 6 įv.), Greta Burkaitė ir Audinga Kniubaitė (po 3 įv.), Laura Žukovaitė, Simona Jaškūnaitė ir Viltė Lubytė (po 1 įv.).

Šios rungtynės priminė amerikietiškuosius kalnelius, kur komandos išsiverždavo į priekį pakaitomis. Rungtynių pradžioje užtikrintai pirmavo žalgirietės 7:3, bet po kelių minučių jau lygu 8:8, o kėlinio finiše geriau atrodė HC „Garliava SM-CASCADA“ septyniukė 12:9 ir 13:11.

Antroji susitikimo dalis vėl prasidėjo sėkmingomis „ACME-Žalgiris“ ekipos atakomis ir jos pirmavo 15:13, 20:17, 22:21, bet tuoj pat išsikvėpė ir pranašumą susigrąžino HC „Garliava“ klubas 24:23. Šiuo metu taiklią ranką pademonstravo Laura Masiulevičiūtė, pelniusi penkis paeiliui garliavietėms įvarčius. Į jos taiklius smūgius varžovės atsakė tik keturiomis rezultatyviomis atakomis, bet HC „Garliava SM-CASCADA“ ekipai pakako sukaupto įvarčių rezervo pergalei pasiekti ir nugalėti šalies čempiones santykiu 31:28.

Po pirmojo turo keturi kolektyvai pirmauja čempionate, tai Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“, Vilniaus LEU „Šviesa-Eglė“, Vilniaus „ALANDEKO-VICHY“, Kauno raj. HC „Garliava SM-CASCADA“ , surinkusios po pirmuosius du taškus.

Kitos turo kovos tik antroje spalio pusėje, po Lietuvos moterų rankinio rinktinės stovyklos, kurią ruošia pasaulio čempionato atrankos grupės kovoms Danijos treneris Bo Milton Andersen.

Į rinktinę pakviestos šios rankininkės: Renata Jatulevičė, Evelina Stukaitė, Greta Rinkevičiūtė, Audinga Kniubaitė, Marija Gedroit, Diana Šatkauskaitė, Rasa Mikalonytė, Inesa Verbovik, Roberta Ivanauskaitė, Emilė Aglinskaitė, Živilė Jurgutytė, Dovilė Ilčiukaitė, Simona Jaškūnaitė, Greta Sadauskaitė, Auksė Sviderskienė, Sonata Vijūnaitė, Rita Repečkaitė, Daiva Aleksandravičiūtė.

 

Info: moterurankinis.lt

Foto: facebook Moterų rankinio klubas "HC Garliava"